Napközben elég forgalmas az út ami mellett a panzió van, de este nem, lehetett pihenni. Jó méretűek a helyiségek, kényelmes volt az ágy. Minden nagyon tiszta volt. Vízforraló, kávé és teafű be volt készítve a szobában. Hűtő is volt, így ide tettük a reggelinket. Az udvarra ki lehetett ülni a...
Nagyon szép szálloda, tiszta és rendezett szobák. Svéd asztalos reggeli és ala carte vacsora, az ételek finomak voltak, a svéd asztal folyamatosan töltve. A wellness részleg szép és tiszta. Nekünk nagyon tetszett az egész és árban sem volt elrugaszkodott. Ide még valószínűleg visszatérünk.
Kellemes hangulatú étterem. Közel a zenélő szökökuthoz. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt. Az ételek gyorsan elkészültek és nagyon finomak voltak. Külön köszönet a kedves, udvarias kiszolgálásért!