Várgesztesi horgásztó Várgesztes

Várgesztesi horgásztó Várgesztes
Várgesztesi horgásztó VárgesztesVárgesztesi horgásztó Várgesztes
Várgesztesi horgásztó VárgesztesVárgesztesi horgásztó Várgesztes

Várgesztesi horgásztó Várgesztes bemutatkozása

Várgesztes végén található egy Horgásztó, amely nem csak a helyiek körében kedvelt. A körülötte futó túraútvonal a Zsigmond-kőig vezet. Ha nem csak pihenni szeretnétek a természet lágy ölén, hanem horgászni is, akkor a Várgesztesi Horgász Egesülethez tudtok fordulni engedélyért.

Villapark Várgesztes - Pünkösd
Villapark Várgesztes
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Várgesztesi horgásztó Várgesztes vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 5.a párjával járt itt
Látom, egyedüli látnivalóként a horgásztó van feltüntetve, hmmm. . . ezért aztán megnéztem, kedves, meg szép, van egy kis tó a település határa után nem is messze, pár méter, szépen karbantartott, sétány van körülötte padokkal, meg kis piknikező pihenő előtte is. De azért Várgesztesen inkább a vár lenne figyelemre méltó, vagy inkább a hegybe vájt Lourdes-i barlang.
Várgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső képVárgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső képVárgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső képVárgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső képVárgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső képVárgesztesi horgásztó Várgesztes - Külső kép