Két Bagoly Étterem Várpalota
8100 Várpalota, Péti u. 2.

Két Bagoly Étterem Várpalota a térképen

Két Bagoly Étterem Várpalota értékelése:

8. helyezett a 12 várpalotai étterem közül
215. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-18:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, őrzött parkolás, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

Két Bagoly Étterem Várpalota bemutatkozása

Várpalota központjában, a 8-as számú főútvonal mellett található - a Balatontól 25 km távolságra. Panziónk egész esztendőn át várja a pihenni vágyókat, utazókat.
Az esztétikusan berendezett tíz kétágyas szoba mindegyike fürdőszobával, valamint színes TV-vel és telefonnal is ellátott. Kitűnő parkolási lehetőség, házon belül saját garázs, söröző és étterem található.
Étlapunkon fellelhető számos házi specialitás, valamint kínáljuk a magyar és nemzetközi konyha jellegzetes ételeit is.
Az étterem alkalmas kisebb családi és üzleti összejövetelek színvonalas lebonyolítására. Vállaljuk rendezvényekre, állófogadásokra szemet gyönyörködtető és ízletes hidegtálak készítését is.
Esküvők teljeskörű szervezését, lebonyolítását is vállajuk. Térjen be hozzánk, szeretettel várjuk!

Két Bagoly Étterem Várpalota képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 13.
A Fogadó a Két Bagolyhoz nevű helynek leginkább a neve jó. Meg végső soron a dizájn sem rossz, tetszett a XIX. századinak tűnő festmény, mely, mint megtudtuk, egy erdélyi elöljárót ábrázol, hogy kit, azt nem tudták a vendéglátók. A kiszolgálás cseppet sem volt sem kedves, sem szívélyes, inkább marcona, mogorva és elutasító.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Az ételek minősége gyenge és kevés. Sületlen burgonyakrokett. Gulyáslevesnek nevezett burgonyaleves három darab mócsinggal. Ráadásul csak otthon néztük meg a számlát, amelyre olyan tételek is kerültek, amit nem fogyasztottunk (kávé, tejszín, kóla). A kiszolgáló pincér egy idősebb úr volt, akinek szüksége lenne egy kommunikációs tréningre.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP étteremértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A személyzet amellett, hogy profi, nagyon kedves és figyelmes. Az ételek igazán változatosak és finomak. az ár/érték arány is megfelelő. tiszta, kellemes hely, a kiszolgálás gyors és pontos. mindenkinek ajánlom. A hotelben még nem voltunk, de csak jókat hallottunk arról is. A palacsinta felejthetetlen :) A parkolás nem probléma, saját udvaron megoldott.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Igazi kockás abroszos, rácsos vidéki fogadóba tértünk be 2015 júliusában. Kár, hogy én vezettem, mert különben egy sör is dukált volna és mindjárt Krúdy Gyula jut eszembe a hangulatról. Minden finom volt figyelmes kiszolgálás mellett. A pincér elmondta, hogy már húsz éves az étterem. Bankkártyával, utalványokkal lehet fizetni. Nagyméretű parkolóudvara is van.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20.
Szinte majdnem minden évfordulón ebben az étteremben vacsorázunk. Mindig megoldható, hogy a kedvenc asztalunkat kapjuk az emeleten a két bagoly alatt. Hangulatos étterem jó a kiszolgálás is és isteni finom ételeik vannak. Mindig jó bőséges a kínálat és odafigyelnek az akciós ajánlatokra is.

Legnépszerűbb csomagok Várpalotán és környékén
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal
2021.07.11. - 2021.08.29.
Napsugár Villa B
2021.06.22. - 2022.06.22.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Gasztro Élménybirtok
2021.06.22. - 2021.12.23.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.09. - 2021.09.01.

Szállodák Várpalota környékén
Vital Hotel Nautis Várpalota
Holiday Hotel Csopak Várpalota
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Két Bagoly Étterem VárpalotaX