Két Bagoly Étterem Várpalota
8100 Várpalota, Péti u. 2.

Két Bagoly Étterem Várpalota a térképen

Két Bagoly Étterem Várpalota értékelése:

5. helyezett a 12 várpalotai étterem közül
390. helyezett Közép Dunántúlon - 833 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-18:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, olasz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, őrzött parkolás, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

Két Bagoly Étterem Várpalota bemutatkozása

Várpalota központjában, a 8-as számú főútvonal mellett található - a Balatontól 25 km távolságra. Panziónk egész esztendőn át várja a pihenni vágyókat, utazókat.
Az esztétikusan berendezett tíz kétágyas szoba mindegyike fürdőszobával, valamint színes TV-vel és telefonnal is ellátott. Kitűnő parkolási lehetőség, házon belül saját garázs, söröző és étterem található.
Étlapunkon fellelhető számos házi specialitás, valamint kínáljuk a magyar és nemzetközi konyha jellegzetes ételeit is.
Az étterem alkalmas kisebb családi és üzleti összejövetelek színvonalas lebonyolítására. Vállaljuk rendezvényekre, állófogadásokra szemet gyönyörködtető és ízletes hidegtálak készítését is.
Esküvők teljeskörű szervezését, lebonyolítását is vállajuk. Térjen be hozzánk, szeretettel várjuk!

Két Bagoly Étterem Várpalota képei

Két Bagoly Étterem Várpalota vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 13.
Az ételek minősége gyenge és kevés. Sületlen burgonyakrokett. Gulyáslevesnek nevezett burgonyaleves három darab mócsinggal. Ráadásul csak otthon néztük meg a számlát, amelyre olyan tételek is kerültek, amit nem fogyasztottunk (kávé, tejszín, kóla). A kiszolgáló pincér egy idősebb úr volt, akinek szüksége lenne egy kommunikációs tréningre.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A személyzet amellett, hogy profi, nagyon kedves és figyelmes. Az ételek igazán változatosak és finomak. az ár/érték arány is megfelelő. tiszta, kellemes hely, a kiszolgálás gyors és pontos. mindenkinek ajánlom. A hotelben még nem voltunk, de csak jókat hallottunk arról is. A palacsinta felejthetetlen :) A parkolás nem probléma, saját udvaron megoldott.
Veszprém
Zirc

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Igazi kockás abroszos, rácsos vidéki fogadóba tértünk be 2015 júliusában. Kár, hogy én vezettem, mert különben egy sör is dukált volna és mindjárt Krúdy Gyula jut eszembe a hangulatról. Minden finom volt figyelmes kiszolgálás mellett. A pincér elmondta, hogy már húsz éves az étterem. Bankkártyával, utalványokkal lehet fizetni. Nagyméretű parkolóudvara is van.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20.
Szinte majdnem minden évfordulón ebben az étteremben vacsorázunk. Mindig megoldható, hogy a kedvenc asztalunkat kapjuk az emeleten a két bagoly alatt. Hangulatos étterem jó a kiszolgálás is és isteni finom ételeik vannak. Mindig jó bőséges a kínálat és odafigyelnek az akciós ajánlatokra is.

Legnépszerűbb csomagok Várpalotán és környékén
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.01.16.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.112 - 43.377,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2021.08.31.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.

Szállodák Várpalota környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Két Bagoly Étterem VárpalotaX