Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy vélemények

2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
A Szent Domonkos vendéglő egészen jó hely lehetne. Az épület kívülről belülről egyszerűen csodás, festői, hangulatos a terasz, a beltérben a kézzel festett Nagy-Magyarország térkép lenyűgöző. Az étlapon megnyerő leírás a helyről és az asztali áldás szövege. Újabb jó pont.
Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étlap/itallapSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - EgyébSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Külső képSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Környezet, épület nagyon szép. Az étterem hangulatos, mégis exkluzív. Kiszolgálás gyors, személyzet kedves. Ételek ízletesek, tálalás igényes, adagok hatalmasak. Eddig csak kétszer jártam itt, de visszatérek még. Ha bárki arra jár feltétélenül térjen be, nem fog csalódni. Legyen szó egy italról, vagy többfogásos ebédről, vacsoráról.