Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy
8316 Várvölgy, Kossuth L. u. 40.

Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy a térképen

Szállások Várvölgy városában
Wellness csomagok Várvölgy városában

Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már több esetben jártunk itt, és mindig meg voltunk elégedve. A hely hangulata és tisztasága kiemelkedő. Kissé eldugott helyen van, de épp ez az egyik előnye. A kiszolgálás kedves és gyors. Sajnos nincs túl nagy választék, de azok finomak. Bár nem átlagon felüli, és a mennyiség sem horribilis, de az árak korrektek.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Először a nagyfiúnk ballagását tartottuk ebben a gyönyörű,nyugalmat árasztó étteremben. Gusztusos és rendkívül finom tálakat kaptunk,figyelmes kiszolgálással. Az egész összejövetel jól sikerült volna,de a felszolgálófiú sajnos az utolsó pillanatban elejtett “YESSS ! ” örömkiáltását,annak örömére,hogy elhagyjuk az éttermet,még tartogathatta volna magában,pedig a munkatársa még szólt is neki,hogy “még ne!

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Nagy elvárásokkal indultunk ide ebédelni, mert sok jót olvastam erről a helyről. Maga az étterem Várvölgy központjában van, nem lehet eltéveszteni, mert kívülről is megkapó. Belülről is tetszetős, otthonos berendezéssel, tisztasággal (a mellékhelyiséget külön kiemelném ebből a szempontból, mert ritkán látni ennyi odafigyelést, tisztaságot).

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Aki szeretne egy vasárnapi ebédet enni vendégeivel - különösebb kulináris elvárások nélkül - az messziről kerülje el ezt a helyet! Az összes étel - a levestől a főételig - túlsózottsága, az étel tányérra helyezésének igénytelensége, jellegtelensége, a töltött húsok (Borsos zsák) ízvilágának diszharmóniája, (Cigánypecsenye) inas rágóssága nagy erőfeszítést kíván az étel elfogyasztásához, ami esetünkben nem is sikerült.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyáron általunk meglátogatott öt északi parti vendéglőből magasan a legjobb. A kiszolgálás kitűnő, az ételeik finomak, az adagok tökéletesen megfelelőek. A nyári szezon közepén, jó betérni olyan helyre, ahol úgy érzi az ember, hogy törődnek vele, és nem csak egy kapkodó szakács teljesítményt, és felszolgálást kap. Gratulálunk!
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Mint ahogy az az összefoglaló címben is látható, bizony időben kell foglalni, hogy leülhessünk ezen nagyon jól működő étteremben. Nagy adag, friss, ropogós sülteket tesznek elénk aránylag rövid időn belül, melyek ízletesek, finomak. Aztán körbefényképeztem az éttermet. Még a pincébe is lementem, ahol különterem áll rendelkezésre.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Nem első alkalommal fordultam meg itt, Zala csücskében. Ugyanakkor mindig szívesen térek vissza, legyen szó arról, hogy éppen arra járok, vagy csak egy spontán elhatározást követően kocsiba ülve meg se álljak Várvölgyig. Húsvétkor is így történt és most sem kellett csalódnom. Az udvariasság, a gyorsaság semmit sem változott, nem beszélve a az ételek minőségéről.
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 6.
Annyira az utak találkozásánál van, hogy csak nehezen lehetne eltéveszteni, minden út idevezet. De nem érdemes elkerülni, mert igazán jó hely. Csak jó emlékeim vannak, pedig párszor már meglátogattam. Nekem nem a hegyek jutnak eszembe, mert ott mintha nem is lennének, hanem a környező falvak, városok, ahogy valahonnan valahová megyek éppen.

Átutazó  TOP fotófeltöltő
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Nagyon szép környezetben található a hegyek között ez a vendégló. Mi egy esős vasárnap délután ázva - fázva érkeztünk meg. Már abban sem reménykedtünk, hogy nyitva lesz , ezzel szemben nagyon szívélyes fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk Kellemes hangulatot árasztott a helyiség, az teríték esztétikusan volt előkészítve az asztalon.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szent Domonkos vendéglő egészen jó hely lehetne. Az épület kívülről belülről egyszerűen csodás, festői, hangulatos a terasz, a beltérben a kézzel festett Nagy-Magyarország térkép lenyűgöző. Az étlapon megnyerő leírás a helyről és az asztali áldás szövege. Újabb jó pont. Sajnos rádió szól, ami egyáltalán nem illik egy igényes helyhez, ehhez különösen nem.

Legnépszerűbb csomagok Várvölgyön és környékén
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.11.30.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.11.03.
Hasik Hotel
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, extra szobai bekészítéssel, wellnes-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, hintózással, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.19.
Aquatherm Hotel
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes kalandpark belépővel, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.604,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.21.
Alsóhegyi Apartmanok
8 nap/7 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2019.10.27.
Hotel Silverine Lake Resort
2 nap/1 éjszaka 15.013,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2019.12.23.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, latin esttel, játszószoba használattal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Zafír Apartman
2019.05.21. - 2020.05.21.
Viola Vendégház
Kehidakustány
2019.05.21. - 2020.05.21.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
2 nap/1 éjszaka 16.530,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2019.12.30.

Szállodák Várvölgy környékén
Hotel Viktória Várvölgy
Palace Hotel  Várvölgy
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
4 éjszakás vakáció - extra kedvezménnyel
Pünkösd (min. 2 éj)