Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy vélemények

Kiváló 2023. május 30.a párjával járt itt
Igazi csárda hangulat. A belső berendezését még egy nappaliban is elfogadnám. Udvarias, figyelmes kiszolgálás, finom ételek. A kerti rész virágillattal teli. Sajnos a grill részét még nem volt alkalmunk kipróbálni, de van még bőven a nyárból. Szívesen ajánlom bárkinek, aki a Balatoni vidéken átutazik, vagy a közelben nyaral.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. március 15.a párjával járt itt
Már több esetben jártunk itt, és mindig meg voltunk elégedve. A hely hangulata és tisztasága kiemelkedő. Kissé eldugott helyen van, de épp ez az egyik előnye. A kiszolgálás kedves és gyors. Sajnos nincs túl nagy választék, de azok finomak. Bár nem átlagon felüli, és a mennyiség sem horribilis, de az árak korrektek.
2018. június 18.családjával járt itt
Először a nagyfiúnk ballagását tartottuk ebben a gyönyörű,nyugalmat árasztó étteremben. Gusztusos és rendkívül finom tálakat kaptunk,figyelmes kiszolgálással. Az egész összejövetel jól sikerült volna,de a felszolgálófiú sajnos az utolsó pillanatban elejtett “YESSS !
Kiváló 2017. június 19.barátokkal járt itt
Nagy elvárásokkal indultunk ide ebédelni, mert sok jót olvastam erről a helyről. Maga az étterem Várvölgy központjában van, nem lehet eltéveszteni, mert kívülről is megkapó. Belülről is tetszetős, otthonos berendezéssel, tisztasággal (a mellékhelyiséget külön kiemelném ebből a szempontból, mert ritkán látni ennyi odafigyelést, tisztaságot).
Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Külső képSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/ital
Gyenge 2017. április 9.családjával járt itt
Aki szeretne egy vasárnapi ebédet enni vendégeivel - különösebb kulináris elvárások nélkül - az messziről kerülje el ezt a helyet! Az összes étel - a levestől a főételig - túlsózottsága, az étel tányérra helyezésének igénytelensége, jellegtelensége, a töltött húsok (Borsos zsák) ízvilágának diszharmóniája, (Cigánypecsenye) inas rágóssága nagy erőfeszítést kíván az étel elfogyasztásához, ami esetünkben nem is sikerült.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
A nyáron általunk meglátogatott öt északi parti vendéglőből magasan a legjobb. A kiszolgálás kitűnő, az ételeik finomak, az adagok tökéletesen megfelelőek. A nyári szezon közepén, jó betérni olyan helyre, ahol úgy érzi az ember, hogy törődnek vele, és nem csak egy kapkodó szakács teljesítményt, és felszolgálást kap. Gratulálunk!
Kiváló 2016. április 19.a párjával járt itt
Mint ahogy az az összefoglaló címben is látható, bizony időben kell foglalni, hogy leülhessünk ezen nagyon jól működő étteremben. Nagy adag, friss, ropogós sülteket tesznek elénk aránylag rövid időn belül, melyek ízletesek, finomak. Aztán körbefényképeztem az éttermet. Még a pincébe is lementem, ahol különterem áll rendelkezésre. Feltétlenül visszamegyünk, ha legközelebb erre járunk.
Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Külső képSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - EgyébSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Külső kép
Kiváló 2016. március 30.családjával járt itt
Nem első alkalommal fordultam meg itt, Zala csücskében. Ugyanakkor mindig szívesen térek vissza, legyen szó arról, hogy éppen arra járok, vagy csak egy spontán elhatározást követően kocsiba ülve meg se álljak Várvölgyig. Húsvétkor is így történt és most sem kellett csalódnom.
2076
Kiváló 2015. november 6., kollégákkal járt itt
Annyira az utak találkozásánál van, hogy csak nehezen lehetne eltéveszteni, minden út idevezet. De nem érdemes elkerülni, mert igazán jó hely. Csak jó emlékeim vannak, pedig párszor már meglátogattam. Nekem nem a hegyek jutnak eszembe, mert ott mintha nem is lennének, hanem a környező falvak, városok, ahogy valahonnan valahová megyek éppen.
Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Külső képSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - BelsőSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben található a hegyek között ez a vendégló. Mi egy esős vasárnap délután ázva - fázva érkeztünk meg. Már abban sem reménykedtünk, hogy nyitva lesz , ezzel szemben nagyon szívélyes fogadtatásban és kiszolgálásban volt részünk Kellemes hangulatot árasztott a helyiség, az teríték esztétikusan volt előkészítve az asztalon.
Szent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Étel/italSzent Domonkos Vendéglő Várvölgy - Belső