Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény

Termálfürdő
Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény
Atlantika Vizividámpark VásárosnaményAtlantika Vizividámpark Vásárosnamény
Atlantika Vizividámpark VásárosnaményAtlantika Vizividámpark Vásárosnamény

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény vélemények

Kihagyhatatlan 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Nagyon jó kis hely, egy átlag strandnál sokkal jobb. Árak elfogadhatóak (belépő, fókaúszás). Többféle medence, csúszdák, vízi bob, meleg vizes medence, pezsgő fürdő. Piciktől az idősekig ajánlom. Tiszta zuhanyzó, és mellékhelység. A fókaúszás fantasztikus. Étkezdéknél minimális várakozás, finom ételek (többfélét is kóstoltuk), jó árak, a kávéjuk tökéletes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 16.barátokkal járt itt
Sajnos jobb napokat is látott már ez a fürdő, bár nem mondanám, hogy nagyon rossz volt ott lenni. A csúszdák közül sem működött mindegyik, de amin le lehetett csúszni, az tetszett. Fókashow, meleg vizes medencék, jacuzzi megtalálható, ráadásként hullámmedence, papagájshow, ezek mind remek dolgok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. július 16.a párjával járt itt
Maga Vásárosnamény és a vizividámpark is nagyon retro hangulatú, amit én egy cseppet sem bánok! :)
Néha jó ilyen hangulatú helyre ellátogatni. Maga a vizividámpark már hanyatlik, lehet érezni, nem költenek rá pénzt, így minden megy tönkre szépen lassan. Jól éreztük magunkat, de nem vágyunk vissza.
Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. március 18.a párjával járt itt
Az igazi élményt a fókashow, papagájshow, kutyashow és fókaúszás adja. Maga a strand kicsit már ódivatú, azonban van többféle csúszda, hullámfürdő, melegvizes medence. Amikor voltunk szép nyári nap volt és így kicsit zsúfolt volt a strand. Az éttermekről nincs túl jó véleményem, drága is és nem túl jó a választék, így nem fogyasztottunk semmit. Igazából a fókashowra voltunk kíváncsiak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található a Strand, ami első benyomásra kicsit visszapörget az időben, azonban minden megtalálható ott, ami egy jó strandoláshoz szükséges. Hullámmedence, csúszdák, gyógymedence, gyerekmedence és ami páratlan az a fókák, egyikkel még úszni is lehet! Ezen felül papagájshow, kiskutya show, fókashow teszi még színesebbé az élményeket. A személyzet kedves és segítőkész!
Érdekes 2016. július 17.családjával járt itt
Ami tetszett:
Segítőkész személyzet (pl. simán kiengedtek az autóhoz, ha kellett)
A gyerekcsúszdától a kamikáze-csúszdáig van minden, ami kell;
Változatos medencék (termál-, gyerek-, élmény-);
Rendszeres időközönként működött a hullámmedence;
Sok masszív, fix telepítésű napernyő a füves területen;
Papagály-show;
Fóka-show és úszás/fényképezkedés a fókával!
Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény - Atlantika Vizividámpark Vásárosnamény -