Fatányéros Vendéglő Vecsés

50. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

étterem, ételbár

Fatányéros Vendéglő Vecsés vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Délután étlapos étkezésen finom ételeket és bőséges adagokat, kedves kiszolgálást kaptunk. Táljuk fenséges volt. Táljaik közül a kedvencek tálat választottuk, sok féle hús és vegyes köret, magáért beszélt. A svédasztalos étkezésről már lemaradtunk, de így is nagyon elégedetten jöttünk el. Ha legközelebb járunk arra ismét betérünk ha sikerül a svédasztali ételeket is megkóstoljuk.
Zalaegerszeg

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tértünk be, nem tudtuk, hogy svédasztalos rendszerben történik az étkezés. A hölgy kedvesen elmondta a lehetőségeket, másfél óráig szabadon ehet az ember a svédasztalról, + egy üdítő, vagy sör jár az 1399Ft-os ár mellé, gyermeknek 10 éves korig féláron! ! ! ! A választékban kb. levesek, pörkölt, spagetti, tészta, gulyás, rántott hús, rizs, steakburgonya, többféle savanyúság , desszert szerepel.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Az étterem kivül-belül retró hangulatú. Meglepő belsőépítészeti megoldással pl. a plafon újságokkal került kitapétázásra. . . A felszolgálók kedvesek, gyorsak. A vendéglőben svédasztalos ebédelésre is lehetőség van, kedvező áron. Az étlapon szereplő ételek hagyományosak, jól elkészítettek. Aki különlegességekre vágyik ne jöjjön ide.

Legnépszerűbb csomagok Vecsésen és környékén
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.912 - 18.257,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.06. - 2020.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.06. - 2021.08.06.
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.22.

Szállodák Vecsés környékén
Hotel Aquarell Vecsés
Tó Wellness Hotel Vecsés
City Hotel Unió  Vecsés
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Fatányéros Vendéglő VecsésX