9726 Velem, Rákóczi út 2/b

Wellness csomagok Velem városában

Lakj jól velem Étterem Velem vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túrázni voltunk a párommal Velemben egy nyári meleg napon. Utána étkezési lehetőséget kerestünk. Így tévedtünk be ebbe az étterembe. Kicsit giccsesnek tűnt elsőre a környezete, jobban megnézve azonban megemeltem láthatatlan kalapom az építője és megálmodója előtt. Magyarország múltjának maximális tisztelete és legfőképpen annak megőrzése nagyon tetszett.

Rózsa TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Hétköznap, délidőben kicsit fura volt, hogy egy leket sem láttunk, a parkoló üres. Rossz előjel volt, hogy telfonon is próbáltam elérni őket( vonalason és mobilon is, sikertelenül). Sebaj, hétköznap van, gyönyörű út vezet Velembe, azért megpróbáltuk. Végigmentünk a tornácon, szép festett parasztbútorok közt, megtaláltun az éttermet.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatos hely, az üdülőfalu közepén, búboskemence, erdő, jó levegő, hagyomás egyszerű de mégis nagyszerű ételek. Ajánlom a tormáscsülköt, nagyon finom. Csárdai hangulat, jó kis magyaros, régi. Kiszolgálás jó, kedves pincérek, gyorsan kihozták az ételt, utána nézegelődtünk az üdülőfaluban. Érdemes megnézni mert tényleg szép és árban is egész jó, nem drága hely.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először tértem be ide, mert a jó emlékeim is visszahívtak. Szép időben, szép helyen, Velem határában egy furcsa képződmény Novákfalva, az üdülőfalu. Néha van, ami túlzásnak tűnhet benne, nem kerülheted el a politikai érintettséget, mert az sem kerül el téged, de lehet innen is, onnan is megközelíteni, akkor is jó.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26.
Velem határában,mielőtt beérnénk Velem községbe egy üdülőfaluban található meg ez a hangulatos szép étterem. A régi magyaros hagyományokat követi,már amikor belépünk az üdülőfalu területére látni,hogy csodaszép környezetbe csöppen bele az ember. Az étterembe betérve szintén ezeket a régi magyaros motívumokat fedezni fel. Az ételek finomak,az árak is elfogadhatóak.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Amikor megérkeztünk az étteremhez kicsit megijedtünk, mert rajtunk kívül senki nem volt a több hektáros területen. Mikor a recepción megtudtuk, hogy jelenleg is üzemel az étterem, végigmentünk azon a régi parasztházon, ahol az étterem működik. Csodálatos látvány fogadott minket, mely visszaidézi a paraszti kultúra hangulatát.

Legnépszerűbb csomagok Velemben és környékén
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.01.
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.11.01.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.940 - 16.762,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2022.01.01.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.27.
HoldLux Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.27.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.205,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Velem környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Velem
Wolf Panzió Velem
Caramell Premium Resort Velem
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Lakj jól velem Étterem VelemX