Hotel Juventus Velence ★★★

Hotel Juventus Velence
2481 Velence, Kiss köz 6.

Hotel Juventus Velence a térképen

Wellness csomagok Velence városában

Hotel Juventus Velence vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Óriásit csalódtam a 3 csillagos hotelben! ! ! Ahogy már előttem is jelezték, a medencevíz, a jakuzzi hideg volt, a szoba koszos, a lepedőm szakadt, és megkockáztatom, hogy nálam is volt ágyi poloska! ! ! Az ablakon a redőny rossz volt, így a kis tetőtéri szoba nagyon meleg, a recepciós hölgy-az egyik egy fiatal, erősebb testalkatú, szemüveges-,igen arrogáns, ilyen ember ne menjen el ilyen helyre dolgozni, aki csak mindenre azt mondta, hogy ő csak egy alkalmazott!

bimo89 TOP szállásértékelő
bimo89 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal foglaltunk szobát 4 nap 3 éjre reggelivel. Barátaink később csatlakoztak hozzánk, így baráti társasággal voltunk. Hamarabb érkeztünk meg a szálláshelyre mint délután 2 óra, a csomagjainkat a recepción leadhattuk, de nem tudtuk hamarabb elfoglalni a szobát. A takarítás azért hagyott némi kívánni valót. . . A bútorok leportalanítása nem történt meg.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
2017. december végén töltöttünk el 2 éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, a személyzet udvarias,a tisztaság rendben, a reggeli is elfogadható volt. DE: wellness miatt mentünk ebbe a hotelbe, ami azt jelenti, hogy van bent az úszómedence 25-27 fokos, jakucci és szauna. Mindezek közül csak a szauna volt rendben! A víz 23 fokos jéghideg víz, a jakucci nem működik!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
A Hotel elhelyezkedése kiváló. A személyzet és a kaja rendben van. A szobák felszereltsége és állapota viszont hagy némi kívánni valót maga után. Nem tévézni megyünk egy hotelbe, de azért a egy 26 cm-s ezeréves TV-t ne tegyünk már be. Inkább ne legyen semmi. Augusztusi nyár, telt ház, legyen elég napozó, ha már a terület adott, hogy kihasználhassuk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Minden tetszett csak a szoba nagyon meleg volt és a légkondi nem ért semmit. De aztàn jött a megmentő lehűlés szerencsére!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Egy éjszakát töltöttünk ott
Reggelre a testem tele volt csípésekkel!!!!derekam,lábam,karom,szememnél
ÁGYI POLOSKA!!!!!!!
reggelinél háromszor (!!!)kértem tejet,mire nagy kegyesen kaptam(csak egy két decit kértem)
kérni kellett virslit,tojást,sajtot..

2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Egy 32 fős csappattal érkeztünk a hotelbe, eltölteni aktív pihenéssel egy hétvégét. Csoportunk a mozgást, tornát kedvelő hölgyekből alakult. Itt elérhető volt számunkra mindaz, amire szükségünk volt ehhez. A beltéri edzésekhez biztosítottak egy nagy termet. Amikor pedig kedvünk úgy tartotta, a gyepre telepedtünk le és végeztük a gyakorlatokat.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Esküvő és csapatépítés
Unokahúgom esküvőjén, majd a munkatársaimmal csapatépítő tréningen voltam a Hotel Juventusban. Családias, kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek változatosak és finomak voltak. Az egész Hotel ragyog a tisztaságtól. Esténként jól esett úszni, pezsgő-fürdőzni. Jó szívvel tudom ajánlani a téli és a nyári hónapokra is egyaránt a szálloda szolgáltatásait.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Amikor megérkeztünk a szobánk már készen állt a fogadásunkra. Nem tudom mikortól, mert minden pókhálós és poros volt. Gondoltuk, hogy a bárban iszunk egy kávét felfrissítés gyanánt. A kiszolgálás nem a legkedvesebb volt. Ezt azért nem ragozom tovább, mert mindenkinek lehet rossz napja.

City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 24.150,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.01.15-ig
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 23.800,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.989 - 17.782,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.23-ig
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 9.991 - 14.899,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.836,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 36.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Velence környékén