Hotel Juventus Velence ★★★

Hotel Juventus Velence
2481 Velence, Kiss köz 6.

Hotel Juventus Velence a térképen

Wellness csomagok Velence városában

Hotel Juventus Velence vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Óriásit csalódtam a 3 csillagos hotelben! ! ! Ahogy már előttem is jelezték, a medencevíz, a jakuzzi hideg volt, a szoba koszos, a lepedőm szakadt, és megkockáztatom, hogy nálam is volt ágyi poloska! ! ! Az ablakon a redőny rossz volt, így a kis tetőtéri szoba nagyon meleg, a recepciós hölgy-az egyik egy fiatal, erősebb testalkatú, szemüveges-,igen arrogáns, ilyen ember ne menjen el ilyen helyre dolgozni, aki csak mindenre azt mondta, hogy ő csak egy alkalmazott!

bimo89 TOP szállásértékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal foglaltunk szobát 4 nap 3 éjre reggelivel. Barátaink később csatlakoztak hozzánk, így baráti társasággal voltunk. Hamarabb érkeztünk meg a szálláshelyre mint délután 2 óra, a csomagjainkat a recepción leadhattuk, de nem tudtuk hamarabb elfoglalni a szobát. A takarítás azért hagyott némi kívánni valót. . . A bútorok leportalanítása nem történt meg.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
2017. december végén töltöttünk el 2 éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, a személyzet udvarias,a tisztaság rendben, a reggeli is elfogadható volt. DE: wellness miatt mentünk ebbe a hotelbe, ami azt jelenti, hogy van bent az úszómedence 25-27 fokos, jakucci és szauna. Mindezek közül csak a szauna volt rendben! A víz 23 fokos jéghideg víz, a jakucci nem működik!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
A Hotel elhelyezkedése kiváló. A személyzet és a kaja rendben van. A szobák felszereltsége és állapota viszont hagy némi kívánni valót maga után. Nem tévézni megyünk egy hotelbe, de azért a egy 26 cm-s ezeréves TV-t ne tegyünk már be. Inkább ne legyen semmi. Augusztusi nyár, telt ház, legyen elég napozó, ha már a terület adott, hogy kihasználhassuk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Minden tetszett csak a szoba nagyon meleg volt és a légkondi nem ért semmit. De aztàn jött a megmentő lehűlés szerencsére!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Egy éjszakát töltöttünk ott
Reggelre a testem tele volt csípésekkel!!!!derekam,lábam,karom,szememnél
ÁGYI POLOSKA!!!!!!!
reggelinél háromszor (!!!)kértem tejet,mire nagy kegyesen kaptam(csak egy két decit kértem)
kérni kellett virslit,tojást,sajtot..

2016. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Egy 32 fős csappattal érkeztünk a hotelbe, eltölteni aktív pihenéssel egy hétvégét. Csoportunk a mozgást, tornát kedvelő hölgyekből alakult. Itt elérhető volt számunkra mindaz, amire szükségünk volt ehhez. A beltéri edzésekhez biztosítottak egy nagy termet. Amikor pedig kedvünk úgy tartotta, a gyepre telepedtünk le és végeztük a gyakorlatokat.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Esküvő és csapatépítés
Unokahúgom esküvőjén, majd a munkatársaimmal csapatépítő tréningen voltam a Hotel Juventusban. Családias, kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek változatosak és finomak voltak. Az egész Hotel ragyog a tisztaságtól. Esténként jól esett úszni, pezsgő-fürdőzni. Jó szívvel tudom ajánlani a téli és a nyári hónapokra is egyaránt a szálloda szolgáltatásait.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Amikor megérkeztünk a szobánk már készen állt a fogadásunkra. Nem tudom mikortól, mert minden pókhálós és poros volt. Gondoltuk, hogy a bárban iszunk egy kávét felfrissítés gyanánt. A kiszolgálás nem a legkedvesebb volt. Ezt azért nem ragozom tovább, mert mindenkinek lehet rossz napja.

Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Fényes tanösvény belépővel, masszázzsal, Dunamente turisztikai kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 13.938 - 29.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.14-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.07.05-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal vagy arcpakolással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Szilveszter
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel

VelenceX