zizimazsi
Országjáró - 10 városban járt már

zizimazsi adatlapja

Szeretek utazni, és ilyenkor nem a költségkeretemet nem a napok számához igazítom, hanem a minőséghez. Az úti célokat minden esetben lecsekkolom. Ehhez nagy segítségemre vannak az Ittjártam.hu oldalán olvasott értékelések az ismerősök által megosztott tapasztalatok mellett. Szeretem az olyan üdülő/wellness helyeket, ahol a vendéget kényeztetik, és nem a vendég kényezteti a szállásadót azért, hogy megkapja mindazt, ami jár neki. Leginkább azok a helyek érdekelnek, amelyek szolgáltatásait mind rosszidő, mind jó idő esetén maximálisan kihasználhatok. A szállás legyen tiszta és az igényeimnek megfelelő, ezért törekszem a legalább 4*-os szállodákhoz. Igénylem az esti sétákat, ezért fontos szempont számomra a szálloda elhelyezkedése, környéke és a látnivalók.
Az utazásaimat minden esetben egyénileg intézem. Fontos, hogy ha külföldre megyek, legyen biztosításom. Ez nagy biztonságot ad számomra, hiszen ha történik valami a pihenésem alatt, akkor biztonsággal tudom, hogy megoldja a Biztosítóm. Étterembe nagyon ritkán megyek. Ilyenkor szeretem magam kiválasztani a helyet. Nem vagyok gasztrosznob, szeretem a minőségi ételeket, a házias ízeket, és a kultúrált helyeket. Fontos az ár-érték arány. Nálam azt jelenti, hogy csupán az étel tálalásáért nem fizetek többet. Azért viszont igen, ha az étel úgy minőségileg, mint mennyiségileg az árnak megfelelő/felülmúlja.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.05.05
Utoljára itt2023.06.02

Kiváló 2013. szeptember 21., kollégákkal járt itt
Két napot töltöttünk el a kollégáimmal csapatépítés céljából. Eleve idegesen érkeztem, mert elkéstem, de a recepción való kedves fogadtatás, hamar túllendített ezen. Az étterem gyönyörű, szinte osztályon felüli. Az ételek minősége és mennyisége kiváló,semmi kritériumot nem hagy maga után.
2019. augusztus 15.családjával járt itt
Azt még valahogy lenyeltük, hogy érkezésünkkor a köszönésünket senki sem fogadta. A szoba tisztasága elfogadhatatlan volt. A zuhanykabinban az előző vendég szőrszálai voltak, a padlószőnyegen hatalmas, ismeretlen eredetű foltok voltak. A WC ülőkén hagyott maszatok sem voltak egyértelműek.
Átlagos 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
A szállodában 4 napot töltöttünk a családdal. A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A szálloda berendezése esztétikus. A szoba tisztaságával meg voltunk elégedve. A szobához tartozó teraszt nem minősítem. Az ételkínálat nagyon szegényes, és értékelhetetlen. A parkoló a vendégek számához képest kicsi.