Fatálas Étterem Veresegyház

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Fatálas Étterem Veresegyház vélemények

Gyenge 2020. február 2.családjával járt itt
Kellemes belső tér és meleg fogadott bennünket, kb. tíz percig komfortosan éreztük magunkat. Rendeltünk, jött a kávé. Az italoknál már elgondolkoztam, mert mindenből a drágább, kisebb kiszerelésű kaptuk, kérdés nélkül. Majd ezt követően egy teljes órát vártunk a francia hagymalevesre cipóban. Mire végre megérkezett, már igazán éhesek voltunk.
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálkozok a sok negatív hozzászóláson. Nekünk ajánlották ezt az éttermet. Csúcsidőben ebédeltünk, mosolygós pincérek hozták a jól behűtött italokat,a frissen készült ételre várva még gyönyörködtünk az egyik mackó pancsolásában. Pont ráláttunk a kifutóra. Semmilyen plusz várakozást nem tapasztaltunk, a körülöttünk ülőket is folyamatosan kiszolgálták.