Fatálas Étterem Veresegyház

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Fatálas Étterem Veresegyház vélemények

Gyenge 2020. február 2.családjával járt itt
Kellemes belső tér és meleg fogadott bennünket, kb. tíz percig komfortosan éreztük magunkat. Rendeltünk, jött a kávé. Az italoknál már elgondolkoztam, mert mindenből a drágább, kisebb kiszerelésű kaptuk, kérdés nélkül. Majd ezt követően egy teljes órát vártunk a francia hagymalevesre cipóban. Mire végre megérkezett, már igazán éhesek voltunk.
Szörnyű 2019. június 3.gyerekekkel járt itt
2019. 06. 02-án voltunk a Medveotthonban. Jó nagy eső esett, és a 8 hónapos kisfiunkkal beültünk élete első éttermébe, bőrig ázva, de nagyon jó kedvűen. Odáig van a húslevesért, éhes volt, gondoltam mindjárt eszik egy jót. Kb 15 percig ücsörögtünk ott, a pincérnők mégcsak ránk se néztek, köszönni se köszönt senki, pedig bőven volt üres asztal is.
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálkozok a sok negatív hozzászóláson. Nekünk ajánlották ezt az éttermet. Csúcsidőben ebédeltünk, mosolygós pincérek hozták a jól behűtött italokat,a frissen készült ételre várva még gyönyörködtünk az egyik mackó pancsolásában. Pont ráláttunk a kifutóra. Semmilyen plusz várakozást nem tapasztaltunk, a körülöttünk ülőket is folyamatosan kiszolgálták.
Szörnyű 2018. július 19.családjával járt itt
Édesapám 60. szülinapját tartottuk itt. Bár én mondtam,hog ez nem jó hely,ő ragaszkodott hozzá,hogy jó lesz a gyerekek miatt,mert van játszótér,kisvonat stb. Mi tavaly csak inni ültünk be az akkor 1,5 évesünkkel és kb fél óra volt mire kaptunk egy teát. Most mivel mondtam,hogy iszonyú lassú a kiszolgálás előre megrendelték a 3 fatálat.
Szörnyű 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Az első tavaszi szombatok egyikén szerettünk volna itt ebédelni. 20 percig felénk se nézett senki,5-6x elmentek mellettünk anélkül,hogy egy étlapot kaptunk volna. Végül szóltunk,így jutottunk étlaphoz. A napi ajánlatot ettük,melyre 1órát vártunk. . . Az étel íze és minősége is kritikán aluli volt,a sztrapacska ázott,ragacsos,a káposzta botrányosan sós.
2016. május 20., kollégákkal járt itt
2016. májusában, kollégáimmal érkeztem a veresegyházi Fatálas Étterembe, amely a Medvefarm vendégei számára nyújt étkezési lehetőséget. Az Étterem belső tere hangulatos kialakítású, kockás abroszos. Ebédünket az étterem nyitott, fedett teraszán fogyasztottuk el, szemben a medvék kifutójával.
Fatálas Étterem Veresegyház - Belső
Szörnyű 2015. november 8.családjával járt itt
Csiga lassú kiszolgálás, a főétel 50 perccel rendelés után került ki, nem mondhatni, hogy forrón. Egy kétszemélyes tálat kértünk összesen, de a 3 éves kislányunknak már 2x kellett külön kérni terítéket. Az ízek középszerüek. Az egész étteremben összesen 2 db sótartót láttunk. . .
Szörnyű 2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Kritikán aluli az ételek minősége.

Vaslapon sült rosé libamell vörös áfonya mártással (több napos sütés lehetett,ami fel lett melegitve,)
Pihentetett szürkemarha rostélyos röszti burgonyával, pikáns zöldbors mártással ( ehetetlenül kemény,száraz hús amit vissza is küldtem,kaptam másikat mondván az jobban átsütötték,sajnos az sem volt ehető)

Csalódás volt,ennyi. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 1.gyerekekkel járt itt
Kellemes sétálgatás után betértünk ide ebédelni. Sajnos a kinti részen már nem volt hely, ezért a benti részen foglaltunk helyet, ezzel sem volt semmi probléma. A pincérnő hamar felvette a rendelést, viszonylag hamar meg is jött az étel amire semmi rosszat nem tudok mondani. Többfajta többszemélyes tálakat lehet kérni, mi is választottunk egy 3 személyest.
Szörnyű 2015. március 23.gyerekekkel járt itt
Gyerekülés vagy pótpárna nincs a székekhez, de a pincérnő rászól a négyéves gyerekre, hogy ne térdeljen a széken, mert piszkos lesz. Bár nem vagyok gasztronómus, de tudtommal a túrógombócban kellene lennie túrónak. Itt nem volt, csak valami grízszerűség.