Fatálas Étterem Veresegyház

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Fatálas Étterem Veresegyház vélemények

Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Csodálkozok a sok negatív hozzászóláson. Nekünk ajánlották ezt az éttermet. Csúcsidőben ebédeltünk, mosolygós pincérek hozták a jól behűtött italokat,a frissen készült ételre várva még gyönyörködtünk az egyik mackó pancsolásában. Pont ráláttunk a kifutóra. Semmilyen plusz várakozást nem tapasztaltunk, a körülöttünk ülőket is folyamatosan kiszolgálták.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Itt jártunk egy hétvégén Veresen a medveotthonban. itt található az étterem is ahol nagyon finom ételek,bőséges adagok vártak bennünket :D én mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet! ! kiszolgálás is barátságos és gyors! én csak ajánlani tudom mindenkinek. Közép kategoriája az árát tekintve. De étkezés közben lehet csodálni a macikat is . :):):):):)
2016. május 20., kollégákkal járt itt
2016. májusában, kollégáimmal érkeztem a veresegyházi Fatálas Étterembe, amely a Medvefarm vendégei számára nyújt étkezési lehetőséget. Az Étterem belső tere hangulatos kialakítású, kockás abroszos. Ebédünket az étterem nyitott, fedett teraszán fogyasztottuk el, szemben a medvék kifutójával.
Fatálas Étterem Veresegyház - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 1.gyerekekkel járt itt
Kellemes sétálgatás után betértünk ide ebédelni. Sajnos a kinti részen már nem volt hely, ezért a benti részen foglaltunk helyet, ezzel sem volt semmi probléma. A pincérnő hamar felvette a rendelést, viszonylag hamar meg is jött az étel amire semmi rosszat nem tudok mondani. Többfajta többszemélyes tálakat lehet kérni, mi is választottunk egy 3 személyest.
Gyenge 2020. február 2.családjával járt itt
Kellemes belső tér és meleg fogadott bennünket, kb. tíz percig komfortosan éreztük magunkat. Rendeltünk, jött a kávé. Az italoknál már elgondolkoztam, mert mindenből a drágább, kisebb kiszerelésű kaptuk, kérdés nélkül. Majd ezt követően egy teljes órát vártunk a francia hagymalevesre cipóban. Mire végre megérkezett, már igazán éhesek voltunk.
Gyenge 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Régòta ki akartam már próbálni ezt a helyet, most sikerult, igy ketszer jartam ott eletemben,eloszor es utoljara. Parom levest rendelt en pedig foetelt. Sokat kellett varni mar magara a levesre is,de tovabb kopogott a szemem az ehsegtol,mert kerdezes nelkul a leves utan hoztak ki a foetelt. Jovan utana. A hus,jercemell, mocsingos volt.
Szörnyű 2019. június 3.gyerekekkel járt itt
2019. 06. 02-án voltunk a Medveotthonban. Jó nagy eső esett, és a 8 hónapos kisfiunkkal beültünk élete első éttermébe, bőrig ázva, de nagyon jó kedvűen. Odáig van a húslevesért, éhes volt, gondoltam mindjárt eszik egy jót. Kb 15 percig ücsörögtünk ott, a pincérnők mégcsak ránk se néztek, köszönni se köszönt senki, pedig bőven volt üres asztal is.
Szörnyű 2018. július 19.családjával járt itt
Édesapám 60. szülinapját tartottuk itt. Bár én mondtam,hog ez nem jó hely,ő ragaszkodott hozzá,hogy jó lesz a gyerekek miatt,mert van játszótér,kisvonat stb. Mi tavaly csak inni ültünk be az akkor 1,5 évesünkkel és kb fél óra volt mire kaptunk egy teát. Most mivel mondtam,hogy iszonyú lassú a kiszolgálás előre megrendelték a 3 fatálat.
Szörnyű 2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Az első tavaszi szombatok egyikén szerettünk volna itt ebédelni. 20 percig felénk se nézett senki,5-6x elmentek mellettünk anélkül,hogy egy étlapot kaptunk volna. Végül szóltunk,így jutottunk étlaphoz. A napi ajánlatot ettük,melyre 1órát vártunk. . . Az étel íze és minősége is kritikán aluli volt,a sztrapacska ázott,ragacsos,a káposzta botrányosan sós.
Szörnyű 2015. november 8.családjával járt itt
Csiga lassú kiszolgálás, a főétel 50 perccel rendelés után került ki, nem mondhatni, hogy forrón. Egy kétszemélyes tálat kértünk összesen, de a 3 éves kislányunknak már 2x kellett külön kérni terítéket. Az ízek középszerüek. Az egész étteremben összesen 2 db sótartót láttunk. . .