Vén Duna Cukrászda Verőce
2621 Verőce, Árpád út 36.

Vén Duna Cukrászda Verőce a térképen

Wellness csomagok Verôce városában

Vén Duna Cukrászda Verőce vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Zig Zag értékelése óta alig változott a helyzet. A kávé, sütemény jó volt. A kiszolgálás rendben, az árak, tisztaság rendben. A hangulata sem rossz, de egy kis fantáziával sokkal jobban ki lehetne használni a hely kitűnő adottságait. Ugyanis a cukrászda szinte a Duna mellett van, de ezt csak akkor vesszük észre, ha kijöttünk a cukrászdából.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon finomak a fagyik, nagy a kinalat is, de a sütik meg azoknal is finomabbak, a csupacsoki kesz csokibomba!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A hely, és a kiszolgálás rendben van, az árak nagyon barátiak. A fagyi is finom volt, és itt be is fejezném a pozitívumok felsorolását. A 3 különböző süteményből egyik sem volt finom, a krémes konkrétan egy emberiség elleni bűntett. . . Lehet csak nekünk nem volt szerencsénk mert éppen megborult a zselatin vagy a puding, de a krémes krémje inkább a kocsonyáéra hasonlított mint krémesére.
Kôszeg
Gyöngyös

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Verőce központjában, a főút mellett található, évek, talán évtizedek óta működő cukrászda, az épület mögött a Dunapart húzódik. Alapvetően funkcionális, kulturált berendezés, az ablakok és a fal mentén néhány ülőhely asztalokkal, nyáron kinti terasz. Rendelés és fizetés a pultnál, helyben fogyasztás esetén adnak porcelán tányért, de nem viszik ki az asztalhoz a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 18.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.951,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.22.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 12.008 - 13.774,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.30. - 2020.12.31.

Szállodák Verőce környékén
City Hotel Unió  Verőce
Libra Hotel Verőce
Thermal Hotel Visegrád Verőce
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Vén Duna Cukrászda VerőceX