Vén Duna Cukrászda Verőce
2621 Verőce, Árpád út 36.

Vén Duna Cukrászda Verőce a térképen

Wellness csomagok Verôce városában

Vén Duna Cukrászda Verőce vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Zig Zag értékelése óta alig változott a helyzet. A kávé, sütemény jó volt. A kiszolgálás rendben, az árak, tisztaság rendben. A hangulata sem rossz, de egy kis fantáziával sokkal jobban ki lehetne használni a hely kitűnő adottságait. Ugyanis a cukrászda szinte a Duna mellett van, de ezt csak akkor vesszük észre, ha kijöttünk a cukrászdából.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon finomak a fagyik, nagy a kinalat is, de a sütik meg azoknal is finomabbak, a csupacsoki kesz csokibomba!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A hely, és a kiszolgálás rendben van, az árak nagyon barátiak. A fagyi is finom volt, és itt be is fejezném a pozitívumok felsorolását. A 3 különböző süteményből egyik sem volt finom, a krémes konkrétan egy emberiség elleni bűntett. . . Lehet csak nekünk nem volt szerencsénk mert éppen megborult a zselatin vagy a puding, de a krémes krémje inkább a kocsonyáéra hasonlított mint krémesére.
Cegléd
Gyöngyös

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Verőce központjában, a főút mellett található, évek, talán évtizedek óta működő cukrászda, az épület mögött a Dunapart húzódik. Alapvetően funkcionális, kulturált berendezés, az ablakok és a fal mentén néhány ülőhely asztalokkal, nyáron kinti terasz. Rendelés és fizetés a pultnál, helyben fogyasztás esetén adnak porcelán tányért, de nem viszik ki az asztalhoz a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.217 - 11.856,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.954 - 28.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.

Szállodák Verőce környékén
Royal Club Hotel Verőce
Tó Wellness Hotel Verőce
City Hotel Unió  Verőce
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Vén Duna Cukrászda VerőceX