Vén Duna Cukrászda Verőce
2621 Verőce, Árpád út 36.

Vén Duna Cukrászda Verőce a térképen

Wellness csomagok Verôce városában

Vén Duna Cukrászda Verőce vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Zig Zag értékelése óta alig változott a helyzet. A kávé, sütemény jó volt. A kiszolgálás rendben, az árak, tisztaság rendben. A hangulata sem rossz, de egy kis fantáziával sokkal jobban ki lehetne használni a hely kitűnő adottságait. Ugyanis a cukrászda szinte a Duna mellett van, de ezt csak akkor vesszük észre, ha kijöttünk a cukrászdából.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon finomak a fagyik, nagy a kinalat is, de a sütik meg azoknal is finomabbak, a csupacsoki kesz csokibomba!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A hely, és a kiszolgálás rendben van, az árak nagyon barátiak. A fagyi is finom volt, és itt be is fejezném a pozitívumok felsorolását. A 3 különböző süteményből egyik sem volt finom, a krémes konkrétan egy emberiség elleni bűntett. . . Lehet csak nekünk nem volt szerencsénk mert éppen megborult a zselatin vagy a puding, de a krémes krémje inkább a kocsonyáéra hasonlított mint krémesére.
Cegléd
Gyöngyös

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Verőce központjában, a főút mellett található, évek, talán évtizedek óta működő cukrászda, az épület mögött a Dunapart húzódik. Alapvetően funkcionális, kulturált berendezés, az ablakok és a fal mentén néhány ülőhely asztalokkal, nyáron kinti terasz. Rendelés és fizetés a pultnál, helyben fogyasztás esetén adnak porcelán tányért, de nem viszik ki az asztalhoz a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 10.314,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.

Szállodák Verőce környékén
Libra Hotel Verőce
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Verőce
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Verőce
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Vén Duna Cukrászda VerőceX