Fricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém bemutatkozása

Svéd völgyében a csörgedező patak mellett hangulatos házak és szépen gondozott parkok sorakoznak. Itt lelt otthonra a Fricska étteremlakás is, ahol a kedves vendéglátás és mesés környezet mellé mennyei falatok társulnak.
2017-ben elnyerték Magyarország Leghangulatosabb Teraszának címét.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Fricska étteremlakás Veszprém vélemények

2016. május 12.a párjával járt itt
Hangulatos hely ,kedves kiszolgálás. A marhával töltött pocakot szerettem volna megkóstolni, de elfogyott a marhahúsuk. . . marad a malac és a szárnyas. Ilyen árkategóriájú helyen elvárná az ember ,hogy legyen minden a nem túl hosszú étlapon. Nagyon finom volt a házi készítésű burgonya chips, amit nagy édi pöttyös bögrében szolgálnak fel.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Párommal az idei "évfordulós kirándulás" (május 9-én, a 9. évet ünnepeltük) :) helyszínéül Veszprém gyönyörű városát választottuk. A kikapcsolódás - több szempontból is - várakozásunkon felülinek bizonyult. Egy remek vásári ( Gizella napok ) forgatagba cseppentünk, szenzációs kézműves termékek hadai közé.
Fricska étteremlakás Veszprém - Étel/italFricska étteremlakás Veszprém - Étlap/itallapFricska étteremlakás Veszprém - Egyéb
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Tavaly ősszel fedeztük fel ezt a hangulatos kis bisztrót és itt töltöttük életünk első "randiját" a Szerelmemmel. Szörnyű hideg volt azon az estén, ezért kifejezetten jól esett beülni a melegre. A hátsó traktusban foglaltunk helyet, amely kiválóan alkalmas egy meghitt nyugodt beszélgetéshez, míg a nyitottabb részen, akár egy nagyobb baráti társaság is elfér.
Kiváló 2016. május 2.barátokkal járt itt
Egy barátnőmmel látogattuk meg ezt az éttermet,Ő már többször is járt ott. Aminek a legjobban örültem,végre egy kutyabarát hely. . . . Kedves a személyzet,jó a hangulat,a gyerekek kifejezetten örülnek a kisállatoknak,amiket ott simogatni,fotózni lehet :)
Az árak elfogadhatóak. Baráti társaságnak,családosoknak egyaránt ajánlom.
Fricska étteremlakás Veszprém - Külső kép