Fricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém bemutatkozása

Svéd völgyében a csörgedező patak mellett hangulatos házak és szépen gondozott parkok sorakoznak. Itt lelt otthonra a Fricska étteremlakás is, ahol a kedves vendéglátás és mesés környezet mellé mennyei falatok társulnak.
2017-ben elnyerték Magyarország Leghangulatosabb Teraszának címét.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.06.13-ig

Fricska étteremlakás Veszprém vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 28.a párjával járt itt
Egy hangulatos augusztusi nap jártunk itt a párommal. Sok jót hallottam a helyről, ezért is voltam kíváncsi rá. A hely környezetében és kialakításában nem csalódtunk, viszont a kiszolgálás átlagon aluli. A hely csodálatos környezetben van, s ezért nem kapott csak egy csillagot. Az asztalhoz leülve nem jött oda egy pincér sem.
2019. július 15.a párjával járt itt
A patak partján elhelyezett hangulatos asztaloknál tudtunk megebédelni. Párommal a hamburger - pulled pork szendvics vonalat kóstoltuk meg, és nem is kellett csalódnunk, mindkettő hozta a mai elvárható szintet. Aki szereti ezeket a szendvicseket, az bátran rendelhet magának, kísérőnek pedig a környékbeli sörfőzde kínálatából válasszon. Ha biztosra akarsz menni, akkor hétvégén érdemes foglalni.
Kiváló 2018. április 30.családjával járt itt
Remek helyen van az étterem, kilátás a veszprémi várra, sziklák között, folyóparton. . . Az ételek szépen vannak tálalva, finomak is, bár kicsik az adagok. Egy jobb evőnek nem elég egy főétel, kell mellé leves vagy desszert, hogy jól lakjunk. Ár-érték arányban megfelelő (beleértem a hangulatot, tálalást stb.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délután szerettünk volna hamburgerezni 3an. Leültünk,10percig senki oda nem jött (ez mondjuk már korábban is előfordult,de akkor tele volt a hely,túlléptünk rajta,most viszont nem volt tele,sőt. . . ). Odamentem a hamburger pulthoz étlapért,ha már voltak olyan kedvesek,hogy lesz*rják a jelenlétünket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 8.a párjával járt itt
Szép a panoráma, tiszta, modern a berendezés, kicsi,
de hangulatos a hely. Főfogásból ill. a levesekből is 3-3 féle
közül lehet választani; nagyon finomak és ízletesen főznek.
Gusztusos a tálalás. Árban közép kategória, az adagok nem nagyok
Érdemes asztalt foglalni érkezés előtt!
Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki Veszprémben jár!
Kiváló 2017. szeptember 26.családjával járt itt
Szeptember elején, felnőtt lányommal töltöttünk egy kellemes, napos délutánt a Fricska szabadtéri részén. Ez egy különleges, varázslatos hely, szerintem a legszebb Veszprémben (évtizedek óta itt lakunk, van viszonyítási alapom). Felnőttek, gyerekek, kutyák remekül érezhetik itt magukat, a Séd patak völgyében, a Fricskában.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 19.családjával járt itt
Veszprémet imádom ,szivem csücske a Séd patak völgye így nem lehetett kihagyni őket sem. A kiváncsiság és korgó gyomor nagy Ur ám. Már tavaly kineztem magamnak mikor még csak készülödött a hely hogy ide majd elnezek -Hát elnéztem/tünk nyáron. Jo idő volt ,forróság junisban,sok ember ,kevés asztal ,még kevesebb napernyő.
Fricska étteremlakás Veszprém - Étel/italFricska étteremlakás Veszprém - Étel/italFricska étteremlakás Veszprém - Külső képFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - Egyéb
Kiváló 2017. július 31.barátokkal járt itt
Remek szeme volt annak, aki ide megálmodta ezt a Fricskát. Veszprém felújított Séd parti sétánya , a széppé varázsolt Vár szemet gyönyörködtető, gazdag turista program. . . . és ebből a Fricskából minderre rálátunk, miközben várakozunk a megrendelt ételre. Választhatjuk a patakba telepített asztalt is , ha járkálástól fáradt lábainkba vízbe lógatva szeretnénk új erőt kapni.
2017. június 19.a párjával járt itt
Sok fórumon szidják a helyet, de első benyomásra ez teljesen alaptalannak tűnik. Gyönyörű helyen van, hangulatos és igen valóban forgalmas. A kiszolgálás gyors volt és kedved. A hambugerek nem a hagyományos büfés hambik, de ízlett mindkettőnknek. Ami talán hátrányos, hogy odakinn az asztaloknál nem volt árnyék, így a tűző napon rendelni és elfogyasztani egy ebédet, lehet nem mindig kellemes.
2017. január 26. járt itt
Ez nem a "gyorsan bekapok egy hamburgert" hely. Egyrészt mert felkapott a hely és sokat kell várni (akár 30-60 perc) és mert jócskán kétmarkos méretűek a burgerek és a pocaknak hívott óriás zsömlék. Minden más étel is nagy adag, ízlésesen tálalt, ízesen készített.
Fricska étteremlakás Veszprém - BelsőFricska étteremlakás Veszprém - Étel/ital