Bock Hotel Ermitage Villány ★★★★

Bock Hotel Ermitage Villány
7773 Villány, Batthyány u. 15.

Bock Hotel Ermitage Villány a térképen

Bock Hotel Ermitage Villány értékelése:

3. helyezett a 29 villányi szállás közül
43. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Bock Hotel Ermitage Villány bemutatkozása

Családunk több évtizedes borászati munkássága mellett aktív részese és alakítója a villányi borturizmusnak, vendéglátásnak. Szálláshelyünk 1996-ban 4 szobás panzióként kezdett üzemelni, majd a folyamatos fejlesztéseknek és az egyre növekvő borturizmusnak köszönhetően 2013-ban 4 csillagos szállodává vált. A Bock Hotel Ermitage egyaránt nyújt felüdülést családok, magánszemélyek, valamint a borkultúra rajongói számára. Szállodánk 30 szobával, 64 férőhellyel, mediterrán terasszal, két konferenciateremmel, wellness részleggel, játszótérrel, sétálóparkkal rendelkezik. A szobák tágasak, berendezésükben a letisztult és kényelmes stílust követik.

A wellness részlegünkben található kikapcsolódási lehetőségek (medence, finn szauna, infra szauna, gőzkabin, pezsgőfürdő, jégkút) szállóvendégeink számára térítésmentesen vehetőek igénybe.

Szállodánkban különféle (frissítő és vinoterápiás) masszázsokkal, kozmetikai kezelésekkel biztosítjuk a pihentető kikapcsolódást, energetizáló felfrissülést.

A szobák többsége pótágyazható, igény szerint gyermekágyat is biztosítunk. A legkisebbek kedvéért a hotelen belül játszósarkot, a hotel udvarán pedig játszóteret alakítottunk ki. Állatbarát vendégeink felár ellenében házi kedvenceiket is magukkal hozhatják. A hotel teljes területe akadálymentesített, a recepció és a szobák között lift könnyíti meg a közlekedést.

A főépületben található modern technikai eszközökkel felszerelt konferencia- és különtermeink ideálisak céges rendezvények, tréningek lebonyolításra. A termek technikai felszereltségét tekintve flipcharttal, projektorral, DVD-lejátszóval, hangosítással és vezeték nélküli internet-hozzáféréssel rendelkeznek.

A Bock Óbor Étterem 2003-ban nyitotta meg kapuit, amely rusztikus és enyhén házias stílussal, valamint a pincészet kitűnő boraival várja a kulináris élvezetek iránt érdeklődőket. Éttermünk ideális helyszín családi rendezvények, baráti összejövetelek, romantikus borvacsorák számára. Otthonos teraszunkon tavasztól őszig élvezheti Villány mediterrán hangulatát. Folyamatosan megújuló étlapunk, valamint a kitűnő séfjeink gondoskodnak arról, hogy fenséges ízekben és maradandó gasztronómiai élményekben legyen részük az idelátogatóknak. A borok és ételek választásánál szakszerű segítséget nyújtanak sommelier képesítéssel rendelkező kollégáink. A honlapunkon megtalálható a háromnyelvű étlapunk és lehetőség van online asztalfoglalásra is.

Minden vendégünk számára díjmentes pincelátogatást biztosítunk, ahol megtekinthetik a borkészítés különböző fázisait. A 100 méteres pincénken át eljuthatnak a fantasztikus akusztikájú körpincénkhez is, amely kiváló helyszíne díjátadó ceremóniáknak, esküvői szertartásoknak, különleges hangulatú borkóstolóknak, hangversenyeknek.

Bock Hotel Ermitage Villány képei

Bock Hotel Ermitage Villány

Bock Hotel Ermitage Villány vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Régóta terveztük már, de a nagy távolság miatt csak most jutottunk el a magyar vörösborok Mekkájába. A külön álló apartmanegyüttesben kaptunk helyet, ahol annak ellenére, hogy egyedül voltunk, a teljes wellness részleg üzemelt. A Bock-birtok minden részét bejártuk, még a Jammertalat is felkerestük, de a legnagyobb élmény a pincelátogatás volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Ajándékba kaptuk ez a csodás hétvégét és őszintén nem nagyon akartunk el menni mert mi inkább a Balatont szeretjük és hát nincs túl közel Budapesttől. . . . de ez valami csodás volt gyönyörű szálloda kedves emberek nagyon finom borok és ételek . . . részt vettünk egy vacsorán amihez tartozott egy bor kóstoló minden ételhez külön borok nagyon régen éreztük ennyire jól magunkat ,köszönünk mindent !

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Üdvözlet! Tudtuk,terveztük,hogy az idei turné a Villány,Siklós,Harkány triumvirátus valamelyikén lesz a bázisunk. Időt nem kímélve,rengeteg szállás honlapját néztük meg,különösen a véleményeket - értékeléseket. Csak panziókat - szállodákat néztünk, mert ha már szabadság, az ugye szabadság. . .

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Egy baráti házaspárral töltöttünk itt egy éjszakát a "hagyd otthon a gyerekeket" érzés jegyében. Mihelyst megérkeztünk, ezt megerősítve mindjárt meg is kaptuk az üdvözlő italokat, egy jó kis Bock-féle törkölypálinkát. Hát zsupsz be a konty alá. Így mindjárt vidámabban ment a pince látogatás. Tátva maradt a szánk a gyönyörű, hatalmas pincét végigjárva.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tekintetben nagyszerű szálláshely! Ez az értékelés tőlem nagyon nagy dolog, ugyanis rettentő kritikus vagyok, de ezek szerint van olyan hely, ami kielégíti az én igényeimet is. Nem is részletezem, hogy tisztaság, wellness. . stb. mert úgy ahogy van tökéletes ez a hely! Párommal jártunk itt június elején és amint tehetjük újra ellátogatunk majd!

2013. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavasszal vitt el a cégünk ebbe a hotelba. Ha nekem kellett volna kifizetnem, egy kicsit drágának találtam volna, igaz minden tökéletes volt. Szépek, kényelmesek és tágasak a szobák. A fürdő tiszta és elegáns. A wellness részleg is megfelelő egy ekkora méretű hotelnak. Az étterem része is kitűnő, nagyon finom borokat lehet megkóstolni egy szervezett borkóstoló keretében.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen imádom Villányt,a Bock hotelt és minémet amit ott kapunk vendégként! Tökéletes,ha tehetném havonta 1-ér ott töltenék pár napot! Mindenkinek csak ajánlani tudom,jó szívvel! Aki a jó borokat szereti és tiszteli azoknak ott a helyük! Nekem a szivem csücske lett Villany! A barátaim is imádják,tökéletes kiszolgálás,finom ételek,tisztaság,fantasztikus személyzet!

Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hubertus Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.930 - 9.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig

Szállodák Villány környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szuper kedvező téli wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Mohácsi busójárás és farsang (min. 2 éj)

VillányX