Bock Hotel Ermitage Villány ★★★★

Bock Hotel Ermitage Villány
Bock Hotel Ermitage VillányBock Hotel Ermitage Villány
Bock Hotel Ermitage VillányBock Hotel Ermitage Villány

Bock Hotel Ermitage Villány bemutatkozása

Családunk több évtizedes borászati munkássága mellett aktív részese és alakítója a villányi borturizmusnak, vendéglátásnak. Szálláshelyünk 1996-ban 4 szobás panzióként kezdett üzemelni, majd a folyamatos fejlesztéseknek és az egyre növekvő borturizmusnak köszönhetően 2013-ban 4 csillagos szállodává vált.

5Szolgáltatás
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Bock Hotel Ermitage Villány vélemények

Kiváló 2023. október 5.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos és nyugodt helyen helyezkedik el a hotel. Kényelmes és csendes a szállás. A wellness részleg is nagyon szuper, bár jó lenne ha lenne kinti része illetve ha lenne egy bár rész a medencénél. A reggeli olyan finom volt, hogy miután degeszre ettem magam már a következő reggelt vártam :D Tényleg zseniális.
Bock Hotel Ermitage Villány - EgyébBock Hotel Ermitage Villány - EgyébBock Hotel Ermitage Villány - Egyéb
Kiváló 2018. június 14.gyerekekkel járt itt
Régóta terveztük már, de a nagy távolság miatt csak most jutottunk el a magyar vörösborok Mekkájába. A külön álló apartmanegyüttesben kaptunk helyet, ahol annak ellenére, hogy egyedül voltunk, a teljes wellness részleg üzemelt. A Bock-birtok minden részét bejártuk, még a Jammertalat is felkerestük, de a legnagyobb élmény a pincelátogatás volt.
Kiváló 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
Ajándékba kaptuk ez a csodás hétvégét és őszintén nem nagyon akartunk el menni mert mi inkább a Balatont szeretjük és hát nincs túl közel Budapesttől. . . . de ez valami csodás volt gyönyörű szálloda kedves emberek nagyon finom borok és ételek . . .
Kiváló 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Üdvözlet! Tudtuk,terveztük,hogy az idei turné a Villány,Siklós,Harkány triumvirátus valamelyikén lesz a bázisunk. Időt nem kímélve,rengeteg szállás honlapját néztük meg,különösen a véleményeket - értékeléseket. Csak panziókat - szállodákat néztünk, mert ha már szabadság, az ugye szabadság. . .
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
Egy baráti házaspárral töltöttünk itt egy éjszakát a "hagyd otthon a gyerekeket" érzés jegyében. Mihelyst megérkeztünk, ezt megerősítve mindjárt meg is kaptuk az üdvözlő italokat, egy jó kis Bock-féle törkölypálinkát. Hát zsupsz be a konty alá. Így mindjárt vidámabban ment a pince látogatás.
Bock Hotel Ermitage Villány - BelsőBock Hotel Ermitage Villány - Belső
Kiváló 2014. július 6.a párjával járt itt
Minden tekintetben nagyszerű szálláshely!
Ez az értékelés tőlem nagyon nagy dolog, ugyanis rettentő kritikus vagyok, de ezek szerint van olyan hely, ami kielégíti az én igényeimet is.
Nem is részletezem, hogy tisztaság, wellness. . stb. mert úgy ahogy van tökéletes ez a hely! Párommal jártunk itt június elején és amint tehetjük újra ellátogatunk majd!
Kiváló 2013. augusztus 9.kollégákkal járt itt
Tavasszal vitt el a cégünk ebbe a hotelba. Ha nekem kellett volna kifizetnem, egy kicsit drágának találtam volna, igaz minden tökéletes volt. Szépek, kényelmesek és tágasak a szobák. A fürdő tiszta és elegáns. A wellness részleg is megfelelő egy ekkora méretű hotelnak. Az étterem része is kitűnő, nagyon finom borokat lehet megkóstolni egy szervezett borkóstoló keretében. Aki megteheti, ne hagyja ki!
Kiváló 2013. július 15.barátokkal járt itt
Egyszerűen imádom Villányt,a Bock hotelt és minémet amit ott kapunk vendégként! Tökéletes,ha tehetném havonta 1-ér ott töltenék pár napot! Mindenkinek csak ajánlani tudom,jó szívvel! Aki a jó borokat szereti és tiszteli azoknak ott a helyük! Nekem a szivem csücske lett Villany!
Bock Hotel Ermitage Villány - Egyéb