Doris

Doris adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2016.01.06

Kiváló 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt fedeztük fel ezt a szuper kis éttermet a Balaton északi partján, Révfülöpön. A kiszolgálás, az ételek választéka, minősége, tálalása, az árak, mind-mind kiválóak! Kritikusnak tartom magam, de itt nem sikerült belekötnöm semmibe :-)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha jó hangulatban, egy igazán finomat akar enni!
2014. július 9.a párjával járt itt
2013. szeptemberében jártunk itt a párommal. A környezet és a szálloda nagyon szép, de ami rögtön feltűnt, az a recepciósok személytelen, már-már pökhendi viselkedése. Kérem szépen! A legfontosabb a személyzet viselkedése, hiszen azzal számtalan hiányosságot feledtetni lehet a vendégekkel! ! !
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Júniusban jártunk itt a párommal. Akkor éppen kánikula tombolt,amiből szinte semmit sem érzékeltünk a hely csodálatos klímájának köszönhetően! Mindennel meg voltunk elégedve,tisztaság,ételek . . . stb
Egyetlen negatívumot említenék,mégpedig azt, hogy sajnos a személyzet (értem ez alatt a takarítókat is) nem igazán udvarias, persze tisztelet a kivételnek!