Visegrádi Bobpálya Visegrád

Visegrádi Bobpálya Visegrád
Visegrádi Bobpálya VisegrádVisegrádi Bobpálya Visegrád
Visegrádi Bobpálya VisegrádVisegrádi Bobpálya Visegrád

Visegrádi Bobpálya Visegrád bemutatkozása

Visegrádon a Nagyvillám-Kilátó mellett 2 bobpálya kanyarog a hegyoldalban. A létesítmény 1991 óta üzemel, 2002 óta két pályával várják a sportos, lazító élményt kedvelő kirándulókat. A hagyományos medres pályában nyári bobbal, és a minden időjárási körülmények közt használható alpesi bobbal.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Visegrádi Bobpálya Visegrád vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Gyerekkel mentünk a bobpályához, ahol az egész napos parkolást kellett fizetni, hiába töltöttünk jóval kevesebb időt ott. A sorban állás elég hosszúra sikerült mindenhol (jegyvásárlás, csúszás, büfé), rengetegen voltak. A gyerkőcnek tetszett, nekünk, akik már más helyen is csúsztunk, átlagos volt.
Időpazarlás 2017. május 15.a párjával járt itt
Szinte az Ország összes bobpályáján voltunk már de ez valami szörnyű volt kb. fél óra sorban állás után be kerültünk a bobba. Nagyon Rövid pálya és még a fű sem volt lenyirva így a kezemet is csapkodta a fű. Miután kiszálltunk rá jöttünk, hogy a 6os bérlettel ugyanúgy a sor legvégére kell állnunk amely már nagyobb mint előtte volt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. február 27.a párjával járt itt
Visegrádon a Bobpályától nem messze volt a szállásunk, így simán átsétáltunk siklani egyet a Párommal. Imádunk bobozni, bárhová megyünk és tudjuk, hogy ott van pálya - első utunk arrafelé vezet! :) Itt először általános iskolásként voltam a kilencvenes évek vége felé és emlékszem, akkor még csak egyfajta lecsúszási lehetőségünk volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Párommal kettesben mentünk egy kicsit szórakozni a Visegrádi bobpályára. Netes oldalukon informálódtam, és a 450 ft-os felnőtt csúszás árát korrektnek találtam. Odafelé már gyanús volt, hogy minden szabad leállóba autó parkol. Mikor odaértünk kiderült hogy miért! Az egyetlen parkoló közös az Ittjártam.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.