2025 Visegrád, Fő u. 66.

Hotel Honti Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 287 szállás közül

Hotel Honti Visegrád bemutatkozása

Visegrád, Magyarország egyik legkisebb, de egyik legrégibb városa. A Hotel Honti, Visegrád központjában, 23 kényelmes szobával várja ide látogató vendégeit. Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke. Kedveltségét az is növeli, hogy a lenyűgözően szép táj és a történelmi emlékek harmonikus egységet alkotnak.

Hotel Honti Visegrád képei

Hotel Honti Visegrád vélemények

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
2 éjszakát töltöttük el itt egy pótágyas szobában. A szobánk a földszinten volt, kilátás a hátsó udvarra/parkolóra. A pótágyazás ellenére elegendő volt hármunknak. A szekrény belsejében ujjnyi vastagon állt a por. A fürdőszoba mennyezete penészes, foltos. A zuhanyzóhoz nincs kilépő szőnyeg. A falon a korábbi törölközőtartó helye elég csúnyán látszik.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép, nyugodt és csendes. Reggeli bőséges sok felvágottal, sajtokkal, kv, üdítőkkel, virsli, rántotta, sült sonka, szóval van választék.
Kedves fogadtatás. Wellness részleg szuper jó. Itt tényleg lehet pihenni:) Vissza fogunk menni a szüleimmel is. :) Köszönet érte! :) Julcsi és a Tamás nagyon cukik voltak! :)

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
A szoba kicsi, de kényelmes, a reggeli bőséges és finom volt. A wellness rész tökéletes pihenést és feltöltődést biztosít és annak ellenére nem volt zsúfolt, hogy szilveszter lévén tele volt a hotel. Sajnálom, hogy nem volt biztosítva helyben a mulatozás, mert a hely erre is alkalmas lenne. A tulajjal beszélgetve érthető az álláspontja.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Nagyon kellemes volt a fogadás is. Segítőkész volt a hölgy a recepción, bár ez az ott tartózkodásunk alatt mindenkire érvényes volt. A reggeli bőséges és finom volt. A szoba kellemes és kényelmes. A wellness rész teljes pihenést és kikapcsolódást okozott.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves a szemelyzet, jol megkozelitheto, a fout mellett van a 43-as kilometerkonel. Hangulatos, kedves es csaladias. 3 napos pihenesunkre alkalmasabb helyet nem is talalhattunk volna. Wellness reszlege baratsagos, gyermekbarat. A kicsiknek kulon medence van kialakitva. 2 fele szauna, gőzkabin es sókamra. Szerintem aki idejon kellemes elmennyel tavozik.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közvetítő cégen keresztül vásároltam 2 honappal előre 3 éjszaka, 4 napot. A 2 honap alatt a hotel modosította a szerződést és engem senki nem tályékoztatott. A beutaló iratomon a száloda logoja melett rajta volt pontosan 3 éjszaka 4 nap reggelivel. A hotel ez helyett 2 éjszaka és 3 napot adott és ez szinte az üdülés végen derült ki. Vagyis elküldtek bennünket.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
Mindennel meg voltunk elégedve, nekünk a szobánk tökéletesen kényelmes volt. a recepciós hölgy igen kedvesen körbe vezetett bennünket, a reggeli szerintem bőséges volt,központi fekvésű, a wellness részleget sajnos csak láttuk, pedig igen csábító, de majd legközelebb. Mondjuk egy kis "negatívum", hogy valami ital automata, vagy valami, ahol lehet nyerni rossz idő esetén üdítőt kávét.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Csodás három napot töltöttünk Visegrádon! A szállás teljesen rendben volt. A reggeli kiváló és bőséges. A wellnes részleg kielégítő. Elhelyezkedés kitűnő,minden közel van,ajánlom mindenkinek aki kis családias hotelt keres.Köszönjük szépen!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kimagasló: kitűnő probléma megoldó képességgel, mindig kedves, mosolygós recepcióval. A szálloda elhelyezkedése szuper. A wellnes kisgyermekkel is nagyon jó. Máskor is el fogunk látogatni ide.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
Minden rendben volt a hotelben! A szoba tisztasága teljes mértékben kifogástalan volt. Az ottani dolgozók egytől egyig kedves és remek hangulatot éreztettek velünk a szoba elfoglalásától kezdve a távozásig. A reggeli választék bőséges volt! A wellnes részleg szintúgy hamisítatlan volt számunkra! Ha tökéletes pihenésre vágyunk legközelebb mégegyszer meglátogatjuk!

Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.544 - 19.984,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 28.263 - 47.025,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 5.929 - 125.926,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.28.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)

VisegrádX