Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád ★★★

4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda VisegrádHotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád bemutatkozása

Visegrád, Magyarország egyik legkisebb, de egyik legrégibb városa. A Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda, Visegrád központjában, 23 kényelmes szobával várja ide látogató vendégeit. Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke. Kedveltségét az is növeli, hogy a lenyűgözően szép táj és a történelmi emlékek harmonikus egységet alkotnak.

A Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda legnépszerűbb csomagjai

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2026.01.01-ig
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád vélemények

Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, nekünk a szobánk tökéletesen kényelmes volt. a recepciós hölgy igen kedvesen körbe vezetett bennünket, a reggeli szerintem bőséges volt,központi fekvésű, a wellness részleget sajnos csak láttuk, pedig igen csábító, de majd legközelebb.
Kiváló 2018. április 4.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk Visegrádon! A szállás teljesen rendben volt. A reggeli kiváló és bőséges. A wellnes részleg kielégítő. Elhelyezkedés kitűnő,minden közel van,ajánlom mindenkinek aki kis családias hotelt keres.Köszönjük szépen!
Kiváló 2018. március 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet kimagasló: kitűnő probléma megoldó képességgel, mindig kedves, mosolygós recepcióval. A szálloda elhelyezkedése szuper. A wellnes kisgyermekkel is nagyon jó. Máskor is el fogunk látogatni ide.
Kiváló 2018. március 2.a párjával járt itt
Minden rendben volt a hotelben!
A szoba tisztasága teljes mértékben kifogástalan volt. Az ottani dolgozók egytől egyig kedves és remek hangulatot éreztettek velünk a szoba elfoglalásától kezdve a távozásig. A reggeli választék bőséges volt! A wellnes részleg szintúgy hamisítatlan volt számunkra!
Ha tökéletes pihenésre vágyunk legközelebb mégegyszer meglátogatjuk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda a központhoz közel, de csendes környezetben helyezkedik el. A wellness rész magasabb besorolásúnak (4-5 csillagosnak) megfelelő: úszásra alkalmas medencével, babamedencével, pezsgőfürdővel, többféle szaunával, kozmetikai szolgáltatásokkal, gyönyörű kilátással, főleg este. A szobák a besorolásnak megfelelő méretűek, kényelmesek és szépek.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. január 16.a párjával járt itt
Januárban volt szerencsénk két napot eltölteni itt, reggelis ellátással, wellness-szel. A wellness szolgáltatásokkal kapcsolatban: rendben voltak, csak sajnos zavarü volt, hogy az ifnraszauna bkapcsolását minden alkalommal jelezni kell a recepción, ahova a vendég, izzadtan, vizesen, törölközőben megy ki, ami nem túl kényelmes.
Kiváló 2017. december 27.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk el az apartman részben karacsonykor..Ami kérésünk volt rögtön segítőkészek voltak velünk.Szivesen visszatérünk maskor is.A reggeli bőséges finom.A wellness rész super A szobák olyanok amit képen láttunk róla.Ajánlom aktiv kikapcsolódásnak.
Kiváló 2017. december 18.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek voltak szállodai alkalmazottak, a Hotel maga nagyon hangulatos, otthonos és tiszta. A wellness részleg mellett a beltéri ping-pong és csocsó asztalok plusz pontot érnek. A reggelinél nem volt panasz a választékra, amit talán hiányoltunk, az a vacsoralehetőség a hotelben.
Kiváló 2017. december 13.a párjával járt itt
Este lehetne tovább nyitva a szolgáltatás. Szuper hely. Nagyon közvetlen, de nem tolakodó. Szeretetteli hely.
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Környék
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. december 11.gyerekekkel járt itt
Igazából nem sok rosszat lehet elmondani a hotelről. A szoba nem rég készült el, még érezni lehetett az új szőnyeg szagát:), így nyilván minden minőségi kérdés okafogyottá vált. A családi szoba, amely tetőtéri, elég nagy, hogy elférjünk benne négyen. Az ablakokból szép kilátás nyílik a várra, templomra, jó fényképeket lehet csinálni.
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 66.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem