Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád ★★★

4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda VisegrádHotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád bemutatkozása

Visegrád, Magyarország egyik legkisebb, de egyik legrégibb városa. A Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda, Visegrád központjában, 23 kényelmes szobával várja ide látogató vendégeit. Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke. Kedveltségét az is növeli, hogy a lenyűgözően szép táj és a történelmi emlékek harmonikus egységet alkotnak.

A Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda legnépszerűbb csomagjai

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2026.01.01-ig
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád vélemények

2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedvesek, udvariasak,segítőkészek voltak!!!Csodálatos wellness részleg!!! A szoba tisztasága jó volt bár egy kicsit talán az erkélyre jobban figyelhetnének.(pókháló)A hűtő jó lett volna ha azért nagyobb pl. Egy átlagos viz bele fér(1.5 l). Csodálatos a hotel elhelyezkedése!Köszönjük szépen!
Átlagos 2017. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A valóságban sokkal kisebb minden mint ahogyan a képeken látható. A három ágyas szoba nagyon kicsi. Egy gyerekkel alig lehet megmozdulni benne. A hűtő olyan kicsi hogy nem fér bele egy 1,5 literes ásványvíz. Az ágynemű és a törölköző szép tiszta volt,de az egész hotelre rá férne egy nagytakarítás. Ár érték arányban jobbat vártam volna!
2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a visegrádi Hotel Hontiban. A szálloda nagyon jó helyen található, az úttól egy kicsit beljebb, így csendes, nyugalmas. A szállásunk a hotel földszinti szobájában volt, közvetlen kapcsolattal az udvarra, mely a kutya miatt nagyon praktikus volt, bár így a szép kilátásban nem gyönyörködhettünk.
2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Hontiban, alapjában véve elégedettek voltunk a szállással. A reggeli választéka elegendő volt, a szoba felszereltsége is megfelelő. Meglepődtünk a hatalmas tévén, mivel általában a hotelek a lehető legkisebb képernyővel szerelik fel a szobákat.
Kiváló 2017. június 12.a párjával járt itt
Hálásan köszönjük ezt a hétvégét,amit itt a Hotel Hontiban tölthettünk a férjemmel.A személyzet nagyon kedves,és előzékeny.Az ellátás kifogástalan,tiszta és szép hely!Gyönyörű és tiszta a wellnes rész..
2017. május 16.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor kicsit keresnünk kellett a Hotel épületét, de éppen a tulajdonossal futottunk össze az utcán, aki készségesen útbaigazított bennünket. A hotel kellemes látványa, bőséges, finom reggeli, tisztaság fogadott bennünket. Ami kicsit kevésbé tetszett, a földszinten kaptunk szobát, mely egy kicsit zárt, kisméretű.
2016. október 3.a párjával járt itt
A jó elhelyezkedésű hotel személyzete örömmel fogadott bennünket. Nagyon közvetlenek és segítőkészek voltak,szívesen válaszoltak minden kérdésünkre és részletesen ismertették velünk a programlehetőségeket. Mindent megtettek annak érdekében, hogy a lehető legrövidebb időn belül otthonosan érezzük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.a párjával járt itt
3napot töltöttünk a hotelben, bár csak többet tudtunk volna maradni. . Egyetlen negatívum, hogy a hotelszoba 2 fő részére nagyon kicsi, de mint azt a tulajdonostól megtudtuk, az apartmanok és a több fős szobák már sokkal tágasabbak. Szerencsére minden mással elégedettek voltunk. A reggelivel, a wellnessel, a személyzettel.
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Külső képHotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád - Wellness
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
Egyetlen probléma volt,hogy vékonyak a falak. Egyébként tökéletes, az ár érték arány megfelelő,kilátás szuper, személyzet barátságos,wellness szolgáltatás teljeskörű. Imádtuk.
2016. május 26.a párjával járt itt
Nyugodt pihenésre, kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas szálláshely. Elhelyezkedése is nagyon jó, hatalmas kerttel rendelkezik, ahonnan a környező tájat lehet csodálni.
A mi szobánk egy kicsit lehetett volna tágasabb, de amúgy rendben volt.
Szivesen visszatérnénk máskor is.
Hotel Honti Wellness és Konferencia Szálloda Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 66.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem