Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen lévő, remek panorámával rendelkező szálloda. Itt tartózkodásunk során minden kifogástalan volt, remek a wellness, a ételek, a személyzet figyelmessége.
Tényleg igazi kikapcsolódás volt a 3 itt töltött nap.
Bár nem szokásom ugyanoda többször visszatérni, de azt hiszem kivételt teszek, nagyon szívesen visszatérnék ide ismét.
2013. augusztus 31.családjával járt itt
Felejthetetlen pár napot sikerült eltölteni a Duna Kanyar állítom legszebb fekvésű szállodájában, Visegrádon. A természet közelsége, a szálloda fekvése, kilátás a Duna kanyarulatára ez minden egy helyen elérhető és élvezhető volt. Emellett szolgáltatások, sport, wellness és kirándulási lehetőség tette még emlékezetesebbé az ott tartózkodásunkat.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. augusztus 20.a párjával járt itt
A szálloda fekvése csodálatos, a személyzet rendkívül kedves, segítőkész, a hangulat családias. A szoba tiszta, jól felszerelt, a TV elég kicsi. Az ételkínálat nagyon gazdag és rendkívül finom. A wellness- részleg tágas, tiszta, a külső medence hőmérséklete lehetne pár fokkal több, de a panoráma káprázatos belőle.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Szobák
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
nagyon csodálatos környezetben van.a személyzet nagyon kivállo.ételek kiválloak minden tökéletes.köszönöm szépen hogy itt lehettem jol éreztük magunkat jövöreis vissza megyünk.közel van a vár ami csodálatos.mellette van a bopálya amit mindenkinek ki kell probálni.erdei tanösvényen pedig kellemesen lehet turázni.
Kiváló 2013. augusztus 5.barátokkal járt itt
Barátnőmmel töltöttünk itt egy csajos hétvégét. Kiemelkedő a személyzet kedvessége, a páratlan kilátás. Az étkezésekkel, a tisztasággal meg voltunk elégedve. A panorámamedencéből szinte kicsalogatni sem lehetett bennünket, ezért a kilátásért vissza fogunk térni.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. július 22.a párjával járt itt
A kilátás miatt választottuk ezt a szállodát és nem is csalódtunk. A személyzet előzékeny, kedves volt. A reggeli és a vacsora kínálat kifogástalan, nem csak a szokásos magyaros ételek voltak, mindenki talált kedvére valót. A wellness részleg minden igényt kielégítő.
Kiváló 2013. július 3.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor épp nem volt olyan szoba amit foglaltunk, habozás nélkül egy magasabb szintű szobát ajánlottak fel, mert abból volt még szabad. A legfelső emeleten kaptunk egy erdei szobát, a kilátás gyönyörű. A személyzet minden tagja végtelenül kedves ember. Odafigyelnek és készségesen segítenek, a portástól a pincérekig mindenki.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Szobák
Kiváló 2013. június 21.a párjával járt itt
2 napot töltöttünk itt, csodálatos környezetben van a hotel, a kilátás kifogástalan, csakúgy mint az étterem. A személyzet rendkívül kedves, bármikor szívesen visszamegyek. A wellness is tökéletes, a kinti medencéből a kilátás a Dunakanyarra pedig leírhatatlan, csakúgy mint az étteremből, amely szintén a Dunakanyarra néz.
Kiváló 2013. május 16.a párjával járt itt
2012 októberében jártunk ott a férjemmel kettesben. Superior szobát kértünk Dunakanyari kilátással,hát mit is mondhatnék:gyönyörű volt! ! ! De nem csak a kilátás,a szoba is :kényelmes ágy, tágas szoba,hatalmas erkély! Az ételek teljesen elvarázsoltak! A sok finomságból még választani is nehéz volt. A vad, az erdei gomba:mind a kedvenceink!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2024. február 23.a párjával járt itt
Csodálatos hely , gyönyörű kilátással , az ételek fantasztikusak, mivel én glutén érzékeny vagyok bőségesen tudtam választani az ételek közül. Kiemelném a személyzetet akik roppant figyelmesek és odaadóak , csodálatos emberek köszönünk mindent egy élmény volt. Szuper csapatés igen igaz a mondás ami ki van írva önöknél hogy úgy kell fogadni a vendéget mit barátainkat
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép