Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Szörnyű 2017. október 17.barátokkal járt itt
Lassú az éttermi személyzet, elfelejtik felszolgálni a kért italt, nem azt az ételt hozzák amit rendeltünk majd egy laza vállrendítéssel közlik, hogy ez van, egyébként meg lehet válogatni a svédasztalról. Két adag ételt egy tányéron szolgáltak fel de megengedték hogy szerezzek magamnak egy üres tányért és külön szedhessem magamnak.
Szörnyű 2016. február 17.csoporttal járt itt
Hááát, nem is tudom mivel kezdjem. A pozitívum: a szálloda elhelyezkedése. Gyönyörű a kilátás. Ennyi. Az ételek minősége, választéka kritikán aluli volt. Több négy csillagos szállodában jártunk már, de ez a hely volt az, ahol először és utoljára. Koszos asztalok, székszoknyák, amik helyenként foszlottak.
Szörnyű 2013. június 1.gyerekekkel járt itt
Pünkösdi hétvége.Csodás kilátás a szállodából,wellness lepusztult,koszos.Reggeli:olcsó költségvetésű,felháborító!! Vacsora: gyorsfagyasztott,menza szerű ételek,szánalmas.Ezt a szállodát nem ajánlom annak aki kicsit is szereti a minőséget.Mert ez a szálloda nem a minőségről szól.
Gyenge 2019. január 20.egyedül járt itt
Csodálatos helyen lévõ szálloda. A tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna,annál több a kínálat külföldi adókból. A fürdőszobákat felújították,az ágy kényelmes volt,kispárna is volt ez külön pozitív. A fürdőszobába semmi extra egy 4*-os hotelnél hozzá vagyok szokva a finom illatú tusfürdőhöz és pár extrához, itt semmi.
Gyenge 2017. november 27.barátokkal járt itt
Barátnőimmel azért választottuk ez a helyet, mert korábban a családommal már jártam itt és nagyon meg voltunk elégedve. Hát ez most nem így történt. Kezdetnek a 2 db erkélyesnek kért szoba helyett francia erkélyesnek csúfolt szobácskakat kaptunk. A szobácskák szépen felújított fürdőire azonban üvegajtót szereltek fel, ami nem illeszkedik a tokhoz körben szigetelés nincs.
Gyenge 2015. június 7.a párjával járt itt
Most értem haza a szállodából, és hááááát hagy némi kivetnivalót maga után. Standard Premium szobát foglaltam. A beígért tea, kv, vízforraló bekészítés elmaradt. A szobában belső telefon nem volt. Ezt a hiányosságot a panoráma kárpótolta. A szoba az első emeleten volt, amit nem olyan rég újítottak fel.
Gyenge 2015. január 11.a párjával járt itt
Sajnos, Én a csalódott vendégek táborát erősítem! ! Nem is kicsit! A Kilátás pazar a Hotel fekvése gyönyörű látványt nyújt, de ennyi! Drága ( a panoráma miatt). A műanyag "mosdóteknőt" én valami konténernek láttam. . . . ez a fürdőszoba? ? 4* mellett? Vajon ki adja a csillag "elismerést" a szállodáknak? ?
Átlagos 2020. szeptember 6.a párjával járt itt
A kilátás és a személyzet tökéletes és az éttermi menü is rendben volt. A parkolásért fizetni kellett (? ) az otthagyott 200e Ft felett is. Hihetetlenül ici-pici szobát kaptunk - ahol egy kicsi Tv, baromi kemény a matrac és kopott tapéta fogadott. Sok helyen jártam már (Miskolc-tapolca, Szoboszló, Debrecen, Szeged, Balmazújváros, Visegrád, Egerszalók [moderálva - a szerk.
Átlagos 2018. december 9.a párjával járt itt
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás.
Átlagos 2018. november 1.a párjával járt itt
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!