Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Húsz éve járunk ide, ezalatt az idő alatt óriási fejlődésen ment keresztül, visszaemlékezve még háromcsillagos szálloda volt, azóta a létesítmény különböző wellness-szolgáltatásokkal bővült, szerzett még egy csillagot, amit ki is érdemelt. Csodálatos érzés nyáron a medencéből látni az egész Dunakanyart.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013 július elején volt szerencsénk a szálloda vendégeként itt pihenni a párommal, egy Dunakanyarra néző szobában. Az ablakból, az étterem teraszáról és a medencéből is a leírhatatlanul gyönyörűséges tájban gyönyörködhettünk. Az idő is nagyon szép volt, a szálloda személyzete pedig végtelenül udvarias.
Kiváló 2013. november 27.csoporttal járt itt
A szálloda fekvése rendkívül kedvező és csodálatos, mind melegebb és mind téli, havas időszakban egyaránt. A személyzet munkájával teljes mértékben meg voltam elégedve, a szobák szépek, megfelelő nagyságúak. Külön öröm volt a billiárd, bowling lehetőség.
Az étel nagyon finom és változatos, merem ajánlani mindenki számára.
Nagyon jól éreztem magam, biztos, hogy vissza fogok még oda menni.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
2013. október végén jártam itt a családommal, 3 napot töltöttünk itt el. Csodálatos környék, meseszép helyszín. A szállás, étel és wellness luxus kivitelű! A személyzet kedves, szeretnénk még itt vendégeskedni! Mindenkinek ajánlom, nem fog csalódni. Magával ragadó, örök emlék marad! Köszönjük szépen!
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Másfél évtizede évente többször is kényeztetjük magunkat itt a feleségemmel, de fenőtt gyermekeim is kedvelik ezt a csodás szállodát. Itt minden a vendégekről szól. Az összes szállodai alkalmazott figyelmes, szolgálatkész,udvarias a környezet, a szálloda és környéke "királyi".
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
2013. októberében jártam itt a férjemmel. . . a helyszín a környezet csodálatos. . . A szállással és a szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. . . Nagyon jókat ettünk. a wellness szolgáltatásokkal kényeztettük magunkat, masszázson is részt vettünk. Az idő is nekünk kedvezett, igazi őszi időben élvezhettük a szálloda vendégszeretetét.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben töltöttünnk a családommal 4 gyönyörű napot.A szálloda személyzete,a kiszolgálás,a fantasztikus szakácsaik,a szálloda felszereltsége mind a mi kényeztetésünket szolgálta.A panoráma oly gyönyörű, hogy nem tudtunk betelni vele,a welnes részleg is tökéletes.
Köszünjük!
Kiváló 2013. november 11.gyerekekkel járt itt
Életünk legfontosabb és legszebb napjait töltöttük a Silvanus Hotelben, Visegrádon 2013 szeptemberében, ugyanis az esküvőnk helyszínéül ezt a csodás hotelt választottuk. Az esküvő előtti, és utáni napok a pihenésről, relaxációról szóltak. Igénybe vettük a szálloda szépészeti és pihentető szolgáltatásait is.
Kiváló 2013. november 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, a szobából való kilátása a Dunakanyarra fantasztikus, amit az ősz színei még inkább fokoztak. A vár gyalog könnyen, és gyorsan megközelíthető. A szoba, az étterem és a szálloda tisztaságával, a személyzet segítőkészségével meg voltunk elégedve.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
2013. október 28.a párjával járt itt
A hotel földrajzi elhelyezkedése tökéletes, a helyi látnivalók gyalogosan kisebb túrával könnyen megközelíthetők. A szálloda nagyon tiszta, a személyzet udvarias. Az ételek tökéletesek voltak, pazar volt a választék, változatos a menüsor, a mi vegetariánus igényeinknek teljesen megfelelt. A wellness részleg megfelelő, de nem túl nagy.