Bacchus Étterem Vonyarcvashegy

6. helyezett a 13 vonyarcvashegyi étterem közül
199. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

étterem, borpince, vendéglő
grill ételek ...
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Bacchus Étterem Vonyarcvashegy vélemények

Tician71 TOP étteremértékelő
Tician71 TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. március 13.
Helyiek ajánlására kerestük fel az éttermet, és egyáltalán nem csalódtunk. . . Ottlétünk alatt kétszer is ellátogattunk ide. Egyik alkalommal nyitás előtt érkeztünk, de ennek ellenére nagyon kedvesen fogadtak, és nyugodtan fogyaszthattunk italokat a konyha nyitásáig! Az ételeket csak ajánlani tudom.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni kirándulás alkalmával szerettük volna kipróbálni az éterem nyújtotta kulináris élvezeteket,de rosszul sült el a dolog. Amikor mentünk tele volt az étterem, de nem voltunk még éhesek így visszafelé tértünk be. Két asztal volt csak foglalt a teraszon, a belső helyiség teljesen üres volt.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
A kiszolgálás gyors és kedves volt.
Az ételek minősége igen furcsa.A húsok mócsingosak voltak,így az íze is élvezhetetlen volt.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éve férjemmel jártam ebben az étteremben. Akkor mindennel meg voltunk elégedve. Ezért idén a nyaralásunkkor a családot is elhoztuk ide vacsorázni. Nagyot csalódtunk az ételek minőségében és mennyiségben is. A harcsapaprikásban mindössze 2 kicsi kocka hal volt. A többi étel nem volt igazán ízletes. A kiszolgálás is lassabb volt a vártnál.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni halászlé
A balatoni halászlé kiírás keltette fel érdeklődésünket,mivel mi az ország más részén élünk. Nem volt rossz,de számunkra még mindig a szigetközi a csúcs halászlé. Viszont a grill ételek szuperek voltak. Pincérek udvariasak, kedvesek. Családias hangulat. A nyaralás alatt többször is visszatértünk, pedig a szomszéd telapülésen volt a szállásunk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elképesztően finom ételek és családias, barátságos kiszolgálás. Élmény volt itt ebédelni! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tom180 TOP szállásértékelő
Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly is voltunk, az idén kimondottan kerestük az éttermet, mert sok helyen ért mostanában csalódás. Előre bocsátom, hogy itt nem. Annyira nem magas a mérce, de tisztességes kockás abroszos étterem. A személyzetet felismerni csak akkor lehet, ha odajönnek. Viszont képben vannak az ételeket illetőleg. A Dreher mellett valami kézműves sört is csapolnak.

Legnépszerűbb csomagok Vonyarcvashegyen és környékén
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 14.321 - 36.504,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal
2021.03.19. - 2022.01.01.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.09.19.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.07.01. - 2021.12.22.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.05.12. - 2022.05.12.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 24.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.11.01.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, billiárd használattal, parkolással
2021.05.20. - 2021.07.04.

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Vonyarcvashegy
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)

Bacchus Étterem VonyarcvashegyX