Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kúria Zalacsány - vélemények, kritkikák

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nagyon elégedett voltam. A személyzet nagyon kedves, a szálloda tiszta és igényes, az ételek finomak ,és nagy a választék. A park csodálatos, a Wellness kellemes. Szívesen töltenék máskor is pár napot itt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Csodálatos három napot töltöttünk el kislányommal a kúriában. Barátságos a személyzet és remek a kiszolgálás. Rengeteg lehetőség közül lehet választani a kikapcsolódásra és pihenésre vágyóknak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Kissé csalódottak voltunk mert a 2015-ös évhez képest eltűnt az a vibráció, varázs a levegőből ami akkor átjárta, belengte az egész Kúriát. Vagy tulajdonos, managements /vezetőségi csere volt, vagy vmi más, de hátrányára vált. Meg kellene nézniük hogy nyugaton hogy működik egy 4*-os szállás. Ettől függetlenül ajánlható.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Két kislányunkkal (3 és lassan másfél évesek) először merészkedtünk "idegen terepre", de az ott tartózkodás alatt csak a megnyugvás lett úrrá rajtunk. A lakosztály kényelmes, tágas, a személyzet udvarias, a medence tökéletes, az étkezések is kisebb-nagyobb gondok (amik tőlünk származtak) nélkül lezajlottak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Csodálatos parkban lévő kúria minden igényt kielégít ami a pihenéshez kell,kedves,udvarias személyzet,bőséges reggeli és vacsora kínálat,a wellnes kicsi,de a közeli Kehida thermál minden igényt kielégít amely a kúria szolgáltatásában volt,ahol minden korosztály megtalálja a számítását.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A Batthyányi Kúriában eltöltött húsvétunk remek volt. Kellemes, elegáns környezet, udvarias, figyelmes személyzet. A masszázs első osztályú! A konyha reggeli kínálatában éreztünk némi csalódást, mert a három reggeliben a tojásrántotta és a bundás kenyér állandó elem volt. A tojás ezen kívül, mint hímes tojás "jelent" meg.
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. A kastélyban lévő szoba berendezése igazi időutazás volt, ugyanakkor a jelen kor kényelme is jelen volt. A fürdő, a szauna és a masszázs is kitűnő. Az étel remek, nagy volt a választék. Már alig várjuk, hogy tavasszal, amikor már a golf pályát is lehet használni és a kúriát körülvevő fák újra zöldelnek, ismét visszamenjünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Gyakorlatilag mindennel elégedett voltam .De a wellnes rész kicsi, gyermekes családokkal nem éppen ideális.Az étkezésnél az utolsók már nem biztos hogy a teljes választékot kapják.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a Batthyány Kúriában voltunk, superior szobában elszállásolva. Az egész komplexum technikai felszerelése kiváló. Személyzet kedves, szolgálatkész. Az ételek nagyon finomak - különlegesek. A szolgáltatást kiválóra minősítem, másoknak is ajánlom.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Nem csupán a karácsonyt, hanem 21 éves fiúnk szülinapját is itt ünnepeltük. A kúriában szálltunk meg, de a vendégek számára nyitott volt a Kastély és a Kúria minden rendezvénye, szolgáltatása. Kiemelném a welness részleget és a masszőr munkáját, mert ezeket vettük igénybe. Fantasztikus a személyzet, csak kérni kell, és mindent biztosítanak.

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 32.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2021.08.19. - 2021.08.22.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, zenés grill-party-val, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.26.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 8.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.08.01. - 2021.12.31.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.24-ig
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szabadidős játékok és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Érvényes: 2022.04.19-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

ZalacsányX