Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kúria Zalacsány bemutatkozása

A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda Zalacsány szélén fekszik csendes, kellemes környezetben. A szobák korszerűsítése mellett a hotel lobbija, közösségi terei és parkja is átalakult. A Kúria tágas teraszain igazi élmény a zalai gasztronómia felfedezése.

Batthyány Kúria Zalacsány képei

Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Gyönyörű a park, szép a szálloda berendezése. A személyzet nagyon készséges, kedves. Minden ablakon van szúnyogháló (! ) A szobák megfelelő nagyságúak, az ágy nagyon kényelmes, és nagy. A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli egy négy csillagos szállodához képest elég szegényes, egy hétig mindennap sima rántotta, virsli, vagy kolbász vagy véres hurka volt.
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A közelben sok látnivaló van. Az étkezéssel a társaság többsége elégedett volt. Kimondottan finom volt a vadpörkölt. Egy ember, aki nem eszik vöröshúst nem mindig talált magának megfelelő ételt. Hiányoltuk a halat. Kicsit kicsi az ebédlő, így nem tud egyszerre menni mindenki. A szobák jók, tiszták. A franciaágyak kényelmesek, a kanapé már nem.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szuperior szobát kértünk, helyette lakosztály kaptunk. Tea, kávé bekészítését ígérték , de ezt kérni kellett a recepción. Sajnos a hálórész egyik fala /mivel tetőrész volt/ erősen lejtett, nagyon kellett vigyázni a fejre! Éttermi ellátással megvoltunk elégedve. Kirándulási lehetőség,séták a tó partján, Kehidakustány Deák kúria,kerek templom Kallósdon.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Kissé csalódottak voltunk mert a 2015-ös évhez képest eltűnt az a vibráció, varázs a levegőből ami akkor átjárta, belengte az egész Kúriát. Vagy tulajdonos, managements /vezetőségi csere volt, vagy vmi más, de hátrányára vált. Meg kellene nézniük hogy nyugaton hogy működik egy 4*-os szállás. Ettől függetlenül ajánlható.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
A Batthyányi Kúriában eltöltött húsvétunk remek volt. Kellemes, elegáns környezet, udvarias, figyelmes személyzet. A masszázs első osztályú! A konyha reggeli kínálatában éreztünk némi csalódást, mert a három reggeliben a tojásrántotta és a bundás kenyér állandó elem volt. A tojás ezen kívül, mint hímes tojás "jelent" meg.

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat.
Köszönjük.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész kastélykertben. Aki nyugalomra vágyik, elvonulva a városok zajától, annak bátran tudom ajánlani.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Kristály Hotel
3-5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, strand vagy múzeum belépőjeggyel
2021.07.09. - 2021.08.29.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 39.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzési lehetőséggel, parkolással
2021.05.07. - 2021.06.20.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 8.910 - 24.111,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Orwa Vendégház
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.24-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

ZalacsányX