Batthyány Kúria Zalacsány ★★★★

Batthyány Kúria Zalacsány
8782 Zalacsány, Csány L. u. 24.

Batthyány Kúria Zalacsány a térképen

Batthyány Kúria Zalacsány értékelése:

2. helyezett a 8 zalacsányi szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Akciós csomagok

Batthyány Kúria Zalacsány bemutatkozása

A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda Zalacsány szélén fekszik csendes, kellemes környezetben. A szobák korszerűsítése mellett a hotel lobbija, közösségi terei és parkja is átalakult. A Kúria tágas teraszain igazi élmény a zalai gasztronómia felfedezése.

Batthyány Kúria Zalacsány képei

Batthyány Kúria Zalacsány

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 17.
Szeretném kiemelni a személyzet kedvességét és udvariasságát. A környezet nagyon szép a park rendezett. Tiszta, kényelmes szobák a kiszolgálás kitűnő. Rendkívül jól éreztük magunkat.
Köszönjük.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Első wellness nyaralásunk nagyon jól sikerült! Mindennel elégedettek voltunk! Kedves személyzet, igényes környezet, finom ételek. Egy dolog van, amiben lehetne változtatni: a fürdőszobában elkélne egy fogas a ruháknak, törölközőknek a falon vagy az ajtó belső oldalán.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Nagyon szép a kastély és a Kúria is, a park igazán hangulatos és romantikus. A wellness részleg jó, csak nem szerencsés, hogy több helyen van, így rossz idő esetén nem túl komfortos. A vacsora a kastélyban volt, finom és bőséges. A reggeli a Kúriában volt, ott viszont pici negatívum, hogy bár 10ig van reggeli, 8:45-kor érkeztünk, de már nem töltötték fel.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Csodálatos gondozott környezetben elhelyezkedő kúria tökéletesen kielégíti a pihenésre vágyó vendégek igényeit. A személyzet kedves és udvarias. Az étkezés választékos volt és nagyon ízletes. A szoba nagyon kényelmes volt. A tisztaság átlagon felüli az egész szállóban illetve az egész kastélykertben. Aki nyugalomra vágyik, elvonulva a városok zajától, annak bátran tudom ajánlani.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a személyzet kedves és készséges volt. A szoba tágas, az ágy kényelmes. Ideális hely a dolgos hétköznapok kipihenéséhez. Minden bizonnyal még vissza fogunk térni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Életünk során már több helyen jártunk, de nyugodtan állíthatom, hogy ilyen csodában még nem volt részünk! Meseszép környezetben rejlik a Kúria, ahol minden levegővétel egy életre belevésődik az emlékezetedbe a frissessége és a tisztasága miatt! Az épület káprázatos, a személyzet nagyon kedves, és külön kiemelném a tisztaságot, ami kifogástalan.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
nagyon szep hely szemelyzet baratsagosak segitokeszek etkezes kivalo koszonet a szakacsoknak felszolgaloknak a welnes resz amin lehetne javitani maga a szallo szep tiszta csaladias ajanlom mindekinek birone

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nagyon elégedett voltam. A személyzet nagyon kedves, a szálloda tiszta és igényes, az ételek finomak ,és nagy a választék. A park csodálatos, a Wellness kellemes. Szívesen töltenék máskor is pár napot itt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Csodálatos három napot töltöttünk el kislányommal a kúriában. Barátságos a személyzet és remek a kiszolgálás. Rengeteg lehetőség közül lehet választani a kikapcsolódásra és pihenésre vágyóknak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Két kislányunkkal (3 és lassan másfél évesek) először merészkedtünk "idegen terepre", de az ott tartózkodás alatt csak a megnyugvás lett úrrá rajtunk. A lakosztály kényelmes, tágas, a személyzet udvarias, a medence tökéletes, az étkezések is kisebb-nagyobb gondok (amik tőlünk származtak) nélkül lezajlottak.

Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Kristály Hotel
3-5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, strand vagy múzeum belépőjeggyel
2021.07.09. - 2021.08.29.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.625 - 12.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Abbázia Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 13.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 18.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Orwa Apartman II.
Érvényes: 2022.04.19-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Érvényes: 2022.04.19-ig

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalakaros
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

ZalacsányX