Batthyány Villapark Zalacsány

4,7
a 8 zalacsányi szállás közül
Aparthotel

Batthyány Villapark Zalacsány bemutatkozása

A Batthyány Villapark Zalacsányban található, egy több hektáros őspark területén. Az erdős-fás környezet nyugodt pihenést, csendes kikapcsolódást biztosít a pihenni vágyó vendégek részére.

Batthyány Kúria Zalacsány - Páratlan páros napok
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Batthyány Villapark Zalacsány vélemények

Átlagos 2013. január 2.barátokkal járt itt
Ami tetszett, az az ellátás. Finomak, ízletesek, bőségesek voltak a felszolgált ételek! Nagyon színvonalas volt a szilveszteri élő zene! Az apartmanok tisztasága nem megfelelő, minden poros volt, használat előtt át kellett takarítani. A bútorzat szedett-vedett, kiszuperált szekrény az egyik hálóban, a másikban az ágyon kívül semmi nem volt.
2016. április 24.a párjával járt itt
Kellemes, csendes pihenőhely. A konyha kiváló,a kiszolgálás gyors, az adagok bőségesek, a személyzet kedves és udvarias. A szállás tágas, kényelmes. A fürdőház kissé kicsi, de kielégítő. A park nagyszerű, sétára, pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas. Másoknak is ajánlom, elsősorban családosoknak, kisgyermekeseknek a választást.
2015. október 27.gyerekekkel járt itt
3 nap két éjszakát töltöttünk el itt a családdal. Gyermekünk időközben beteg lett, de a személyzet mindenben segítőkész volt. Egyetlen kellemetlen élményünk a korábbi távozás előtti estén volt, elfelejtették a levesünket és így egy órát kellett várni a vacsorára ami egy 8hónapos csecsemővel izgalmas tud lenni.
2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Csak a legjobbakat lehet írni. Kiválló az ellátás,a villák tágasak,jól felszereltek. A Welness részlege jó, játszótere tágas,jól felszerelt. Játszóháza kiválló, / felügyelettel/ biztonságos. A villák bútorzata hagy némi kívánni valót maga után. /kissé kopottas/. Pünkösd lévén müsorral kedveskedtek nekünk.
2013. május 9.gyerekekkel járt itt
Az apartman szép és tágas jól felszerelt,kicsit meleg volt és szunyogháló hiján nem nagyon lehetet ablakot nyitni. Nem panasz képpen inkább észrevételként ,a konektorokba nem ártana dugó főleg amelyik apartmant kisgyerekesnek adják ki. Még amit hiányoltam a fűrdőnél az öltözőbe nincs pelenkázó,és ez megnehezitette az öltözködést a reggelinél is lehetne gyümölcs, joghurt(poharas),kefir.
Kiváló 2019. május 14.a párjával járt itt
A Villapark egyik 60 négyzetméteres apartmanjában töltöttünk 4 napot. A szállás nagyon tiszta volt, kényelmes. Igaz, a konyha nem volt "mindennel tökéletesen felszerelt", mert kávéfőző nem volt. (Bár ezzel mindig mindenhol pórul járunk. ) Itt is a vízforraló volt a "kávéfőző". A franciaágy borzasztó alacsony volt, az ágybetét teljesen kifeküdve, tiszta hepe-hupa.
Kiváló 2018. június 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom akik pihenésre vágynak gyönyörű környezetben. A szállás tágas, tiszta minden igényt kielégítő. Az ételek csodálatosak, a kiszolgálás pazar. Mindenki nagyon kedves és udvarias. A wellnes és a külső medencék víze kellemes, tiszta termálvíz. Minden biztosított a nyugodt pihenéshez.
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
A férjemmel látogattuk meg a villaparkot és az ott töltött 3 éjszaka remek élmény volt! Az épületek ( fő épület + apartmanok körülötte) igazán szépek, kívül-belül igényes kialakításúak, rend van és tisztaság. A bútorok, a konyhától a fürdőszoba berendezésig modern, szép darabok.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Zalai csillagtúrás hétvégét terveztünk a barátommal, és a legjobb helyet választottuk hozzá. Nagyon hangulatos ez a villapark, kedves kis házakkal, gyönyörű fákkal és virágokkal, szépen rendben tartott parkkal. Az apartmanok tökéletesen felszereltek, tiszták és helyesek.
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
Az apartman kényelmes volt, a személyzet készséges és barátságos. A fiam még lovagolni is tudott a közeli faluban. Az ellátás finom volt és bőséges. Ebben a pihenésben mindannyian megtaláltuk azt, amit szerettünk volna (wellness, napozás, úszás, kirándulás, strandolás)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a természetet és nyugalomra, csendre vágyik.