No Sugar Café&Bar Zalakaros

No Sugar Café&Bar ZalakarosNo Sugar Café&Bar Zalakaros
No Sugar Café&Bar ZalakarosNo Sugar Café&Bar Zalakaros
26 fotó

No Sugar Café&Bar Zalakaros bemutatkozása

A 2016-ban nyitott kávézó a Friskó Panzió lábánál található. Napközben a kávéké, a sütiké és a fagylaltoké a főszerep, esténként pedig a borok és a magyar kézműves sörök veszik át az uralmat. Nevük arra vezethető vissza, hogy a kávéik nyújtotta ízélményhez a cukor felesleges, de természetesen kérhettek.
Tovább olvasom >>

4,5Ételek / Italok
4,5Kiszolgálás
3,5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.07.01-ig
Hotel Freya Zalakaros
116.320 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

No Sugar Café&Bar Zalakaros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 262 városban járt márFelfedező - 3227 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 91551 feltöltött kép
2023. november 19.gyerekekkel járt itt
A No Sugar Kávézó a Friskó Panzió tulajdonosi körébe tartozik, a szomszédos épületekben kapott helyet a panzió (belső átjárási lehetőség a kávézóba), valamint a Friskó Étterem. Helyileg a település belvárosától kissé távolabb, de gyalogos távra található, utóval meg kb. 3 perc alatt be lehet gurulni a Gyógyfürdő térre vagy a buszpályaudvarra innen.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
No Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Külső képNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étlap/itallapNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étlap/itallapNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Külső képNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - BelsőNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Étel/italNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Egyéb
Még több kép (16 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 243 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 17.egyedül járt itt
A kávézó a város központjában van, minden pár perces sétával elérhető onnan. Igényesen kialakított és szépen berendezett, illetve jó hangulata van, kellemes zene is szól. A kiszolgálás kedves volt, a kávé nagyon finom, megkockáztatom, hogy fővárosi színvonal. Egy limonádét kóstoltam még, ami szintén jó volt, nem túl édes-márcos és tele volt gyümölccsel.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
No Sugar Café&Bar Zalakaros - EgyébNo Sugar Café&Bar Zalakaros - EgyébNo Sugar Café&Bar Zalakaros - EgyébNo Sugar Café&Bar Zalakaros - EgyébNo Sugar Café&Bar Zalakaros - Egyéb
Még több kép (2 db) >>