Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Kedveltük, mert szinte önálló kis várost alkot. A fürdő és az étterem kellemes sétával, de fedett útvonalon közelíthető meg. El sem kell hagyni a szállodát ahhoz, hogy pihenhess, mert ehhez szinte mindent megtalálsz. És ha mégis mennél, akkor még bringát is tudsz kölcsönözni egy kellemes túrához.
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
2008-ban már jártunk a Karos Hotelben. A szálloda akkor is lenyűgözött már. Nagyon kellemes hely. Tökéletes tisztasággal, barátságos kiszolgálással. Az éttermük is ugyan olyan finomságokkal vár minden vendéget, mint a kezdetekben. Mindennel elégedettek voltunk. Férjemmel voltunk itt ismét.
Kiváló 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Már másodszor voltunk a Karos Spa-ban. Összességében ismét elégedetten távoztunk. Egy-két apróságot kell viszont negatívumnként megemlítenem, amelyet első ott tartózkodásunknál nem tapasztaltam! A tavalyi évben az ételek remekek voltak, most ezt nem mondhatom el. A szakács a mi éttermünkben nem lenne hosszú életű :( A reggeli minden nap ugyanaz volt.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait szállodánkkal kapcsolatban. Észrevételeit természetesen továbbítani fogjuk illetékes kollégánk felé, mivel ezzel sokban segíti munkájukat és persze azt, hogy szállodánk minél jobb szolgáltatásokat tudjanak nyújtani vendégeinek.
2015. augusztus 28., Szekeres Éva, Hotel Karos Spa
Kiváló 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
Már többször voltunk a férjemmel a hotelben és nem bántuk meg,hogy újból eljöttünk. Kényelmes a szoba, és a fürdőszoba zuhanyzóval ! tök jó volt ! Az ételek nagyon finomak és bő a választék. A fürdő részleg parádés külső-belső medencék egyaránt. Az időjárás pazar volt, így végre a külső medencéket mind három nap tudtuk használni.
Kiváló 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
A feleségemmel június végén voltunk a hotelben. A szoba, a környezet, a medencék, az étterem vagyis minden tökéletes volt. Az ételek minősége és választéka is nagyon megfelelő. Már többször voltunk itt és még soha nem csalódtunk! A személyzet kedvessége, udvariassága tökéletes ! Bátran ajánlom a hotelt ismerőseimnek. Nagyon kellemes 2 éjt töltöttünk itt el.
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Minden a lehető legnagyszerűbb volt. a hotel remek , a személyzet tudja mit csinál. Az ételek és italok nagyon finomak voltak. A párommal nagyon jól éreztük magunkat, igazi kikapcsolódás volt ez számunkra. Semmire sem panaszkodhatunk. A Hotel remek helyen van. Szerencsére dotto kisvasút is van mellette így betudtuk utazni a települést is és könnyedén körbenéztünk. Mindenkinek csak ajánlani tudom
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Remek, minden igényt kielégítő volt a szolgáltatások színvonala, igényes, szép a környezet, barátságos a személyzet. A medencék kellemesek, a szobák hangulatosak és tiszták. Egy igazán pihentető, jó hangulatú hosszú hétvégét töltöttünk el itt. Bátran, szívből ajánlom!
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett ez a szálloda. Jól éreztük itt magunkat. Kellemes hétvégét töltöttünk itt. Jók voltak az ételek. Nagy volt a választék. A medencék kívül is és belül is kellemesek voltak, kiválóak a lazításhoz, feltöltődéshez. A személyzet barátságos és segítőkész volt. A szobák tiszták voltak és kényelmesek.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. augusztus 8.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat itt. Egy kellemes hétvégét töltöttünk el a Karos Spaban párommal és a barátainkkal! Külön dicséretet érdemel a konyha, és a felszolgáló személyzet! Tetszett a választék! A svéd asztalok bőségesek voltak. A személyzet udvarias, segítőkész és kedves volt. Szerintem mindenki tudott kedvére választani az étkekből is.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Nagyon kedves-készséges az Személyzet! Külön dicséretet érdemel a konyha,ill. felszolgáló személyzet! Nagyon bőségesek voltak a "svéd"asztalok felhozatalai minőségileg-mennyiségileg is! Nagyon szimpatikusak a családprogramok! A külső-belső medencék kiválóak a teljes lazításhoz-frissüléshez! Vissza jövünk,s másoknak is ajánlani fogom! További sikereket! !
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád