Hotel Fortuna Zalakaros

Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Gyenge 2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Sajnos mi (4 fő) sem tudunk jót mondani erről a 3 csillagos hotelről! Szerencsére csak kettő éjszakát kellett itt tartózkodnunk. Megérkezésünkkor (10 óra) a recepciós hölgy közölte, hogy kettő óra előtt nem tudjuk elfoglalni a szállást. Ezt tudtuk és tudomásul vettük.
Szörnyű 2013. június 7.a párjával járt itt
Ha valaki szörnyű helyet akar látni csak hajrá, irány a HOTEL TERMÁL LIGET. Azt szeretném csak tudni hogy egy ilyen hely egyáltalán hogyan működhet. Én 2013. április hóban voltam,amit nagyrészt bánok is. A HOTEL weblapján megjelenő képek, csak a Hotel néhány szobájára jellemző állapotot tükröznek.
Szörnyű 2013. szeptember 9.családjával járt itt
2013 áprilisában kötöttem le két személy részére egy 3 napos hétvégét. A lekötést követően ki is fizettem a kért árat előre. Ezt igazolandó:
Tisztelt . . . . . . . . . . . . . . . . . . na ! Ezúton visszaigazoljuk a foglalását
Érkezés: 2013. 09. 06. 14:00 órától
Távozás: 2013. 09. 08. 10:00 óráig.
Szörnyű 2013. december 8. járt itt
Mindenkit üdvözlök. Év elején foglaltam, kuponos üdülés, azaz Filléres vakáció Zalakaroson címmel. December 13-14 volt foglalás. Szerettem volna biztosra menni, ezzel jártam jól. Egy automata üzenetet kaptam, miszerint felújítják a szállodát. Várom, hogy visszakapjam a pénzem, de erre a többi károsult leírásából szerintem nem lesz semmi.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
2013. szept. 09. -13. között vettük igénybe barátainkkal a kuponos(RETRO csomag) lehetőséget,amit már januárban kifizettünk. Először is kikérem magamnak a RETRO szó ledegradálását,mert ez
a korunk miatt számunkra nagyon sok kellemes emléket takaró szó nem koszt,mocskot és egyáltalán negatív dolgokat jelent,mint amilyeneket mi is tapasztaltunk.
Szörnyű 2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Túléltük! ! 2013 szept. 8-án érkeztünk. Nekünk még jutott "szoba". Takarítás nem volt, mert vasárnap nem dolgoznak a takarítók. Nem volt tiszta ágynemű, de sebaj mi vittünk magunkkal. Bűz és kosz mindenhol. Vacsora valami rántott leves féle és ázott nokedli csirke pörkölttel. Másnap a vacsi elmaradt, mert elfogyott a tészta.
Szörnyű 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Szeptember elején jártam itt párommal. Bár ne tettem volna. . Utazás elött megnéztem az értékeléseket a neten,de nem akartam elhinni a sok negativ kritikát. Gondoltam ez valami vicc. . . Hát tévedtem,nem vicc! Ez a valóság,vagy még rosszabb! ! ! Fél kettőkor értünk a szálláshelyre,már kivülröl is borzalom volt,életemben nem láttam még ilyen lepusztult hotelt.
Hotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - Egyéb
Szörnyű 2013. július 15.családjával járt itt
Hát akkor elkezdem. :/ Illetve bemásolom azt, amit ott is beírtam, 4 oldalt a panaszkönyvbe. . . "Az interneten feltüntetett képek nem tükrözik a valóságot, mert: három szobát foglaltunk 6 főre. Az első napon fél órával az érkezésünk előtt értesítettek telefonon, hogy nincs szabad szoba, nem tudják az előre kifizetett szállást biztosítani 6 főre.
Hotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - Belső
Szörnyű 2013. december 16.családjával járt itt
2013. januárjában lefoglaltam és kifizettem 4 éjszaka árát. November elején e-mailben megkérdeztem él-e a foglalásom, amire azt a választ kaptam, hogy él. Mikor lementünk két hét múlva, a két hónapja bezárt szálloda fogadott bennünket. Kiderült, hogy szeptember óta nem üzemel. Szégyen egy ilyen hely Zalakarosra! !
Szörnyű 2013. október 26. járt itt
Inkább a vezetőségről tudok véleményt mondani. Október 6-11. között foglaltunk szállást Zalakarosra, de bezárt, a szabadságot már kivettük. Választottuk Club Kehidát, vállalva a plusz költséget, mert mindenképpen gyógyfürdőbe szerettünk volna menni. Megkaptuk a szállás utalványt ide is, utazás előtt 3 nappal közölték, hogy eladták, tehát nem mehettünk oda sem.