Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Sokszor jártam már a szállodába és remélem még lesz szerencsém egy pár napot eltölteni! A személyzet nagyon kedves,a szobák tiszták és a medencére néznek,ami még hangulatosabbá teszi a szállodát! Az ételek kiválóak diétás,cukorbeteg,mindenki megtalálja a kedvére valót!
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - WellnessBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Wellness
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes és tiszták a szobák. Ízlésesen berendezve. Kedves a személyzet. Kiváló a konyha, változatos ételek. Nem drága. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Még csak egyszer voltam itt de tervezem a közeljövőben hogy újra ellátogatok a Hotelbe. A fürdő közel van a Szállodához. Öt perc séta és már ott is van. a Szálloda wellness részlege is kiváló volt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belső
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A szállodában tavaly nyáron voltunk egy családi nyaraláson 2 kis gyerekkel. A szálloda környezete szép, parkositott, igazi gyermebarát, játszótérrel, gyereksarokkal. Az ellátás nagyon jó volt, a személyzet barátságos, segitőkész. A fürdő közel volt a szállodához, de a szállodai medence és szauna valamint sókabin is elegendő lett volna, ha valaki pihenni akar.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Már többször jártunk a szállodában, legutóbb egy hete. Ki kell emelnem hogy az ezt megelőző látogatást egy nap után meg kellett szakítani hirtelen jött betegség miatt. A szálloda vezetőjével találtunk olyan megoldást ami korrektül rendezte a fellépő problémát nevezetesen mennyit fizessünk az egy napért amikor négy napos csomagunk volt.
Kiváló 2013. április 13.gyerekekkel járt itt
2012 júliusában töltöttünk el a családdal 6 éjszakát a hotelben, és nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész, a félpanzió remek volt. Születésnapom alkalmából megleptek minket 1-1 pohár pezsgővel, a gyermekeimet pedig alkoholmentes koktéllal köszöntötték. Bevallom, nagyon jól esett a figyelmesség.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2013. március 4.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk a hotelben. Laktóz és glutén érzékenységem sem okozott problémát, megkülönböztetett figyelemben volt részem. Külön köszönet a személyzetnek a fantasztikus ételekért! Kifogástalan volt a tisztaság a szálloda egész területén. Mindenkinek szívből ajánlom, mi biztosan vissza fogunk térni!
Kiváló 2013. március 2.a párjával járt itt
A szaunák nagyszerűek,de hiányzik utána a hideg tus.A dézsás megoldás kicsit drasztikus.És persze remek lenne,ha ilyen időben is kissé melegebb lenne a kinti medence,és nem a parton kellene végigmenni vizesen.
Egyébként igazán nagyszerű volt minden,nagyon szép a mozaikos megoldás,és minden apró részlet.
Kiváló 2013. február 18.barátokkal járt itt
Nagyon szép öt napot töltöttünk a Belenus Hotelben, a szűkebb családommal. A személyzet nagyon udvarias és szolgálat kész volt, különössen az étkezéseknél, mivel két kicsi gyermek is velünk volt. A szobák kényelmesek, tiszták, a velnes részleg nagyon jó, a szaunák kialakítása kiváló.
2013. február 8.egyedül járt itt
Minden nagyon jó volt, az ételek különösen ízlettek, egy problémám volt, amit jeleztem is, hogy a welnes részlegben hideg volt, mert a kinti medencét nem zárták le teljesen, és mivel ottlétemkor erős szél fújt, befújt a medencetérbe, és vizes fejjel fázott az ember.
2013. január 25.egyedül járt itt
A csomagban kapott manikűr szolgáltatáson érezhető volt, hogy ingyenes, vagyis nem volt minőségi. Nagyon jó volt a bőséges reggeli kínálat, amiben ital is volt. Ezzel szemben a vacsoránál zavart, hogy víz nem járt a vacsorához.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó