Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Ez a nyaralás úgy kezdődött, hogy a párom bejelentette: megyünk Zalakarosra, az év hoteljébe. Nagyon sokat nem tudtam Zalakarosról, csak annyit, hogy van egy termálfürdője. Megérkezésünkkor pozitívan tapasztaltuk, hogy a hotel előtt a parkolás jól megoldott, így az autót biztonságban tudhattam.
Szörnyű 2020. október 25.a párjával járt itt
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy nem mond igazat hátat fordít a vendégnek .
Kiváló 2018. augusztus 29.barátokkal járt itt
2018. augusztusában töltöttünk el 4 napot barátainkkal a zalakarosi Belenus Hotelban. Nagyon kellemes illat fogadott az egész lakásban, ami végig fennmaradt. A szoba berendezése, a szekrények beosztása, a fürdőszoba, az erkély felszereltsége - mind gondosságra vall. A szálloda hallja igazán elegáns, nagyon kellemes benyomást kelt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belső
Kiváló 2017. május 7.a párjával járt itt
Teljesen ad-hoc választottuk ezt a szállodát a május 1-i hosszú hétvégére. Egy tanfolyamról érkeztem haza péntek este, aztán arra gondoltam, milyen jó lenne pihenni egy jót wellness környezetben. Persze a szállások ilyenkor már csaknem teltházasak, így a Belenus valamilyen szinten kényszerszülte választás volt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - BelsőBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Külső képBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - SzobákBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Szobák
Kiváló 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
Kitűnő wellness, kedves személyzet , all inclusive ellátás, gyönyörű környezet. Mindenkinek csak ajánlhatom ezt a helyet ha nyugodt pihenésre vágyik . Az all inclusive ellátás minden igényt kielégít , bőséges és változatos a svédasztalos kínálat az itallapon pedig mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő koktélokat .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2017. december 8.a párjával járt itt
2016 karácsonyán megleptek gyermekeink egy Gulliveren vásárolt kuponnal. Háromszor próbáltuk igénybe venni, de minden alkalommal azt közölték, hogy a kért időpontra sajnos nincs szabad szobájuk. (Mint kiderült, ez egyszerűen hamis közlés volt. . . ) A recepciós hölgy közlése szerint "kuponos" vendégre csupán néhány szobát használnak.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Hosszú évek óta a karácsonyt itt töltjük. A kiszolgálás, a wellness, a karácsonyi hangulat, mind mind a maximumon van. Bármit kérünk, szó nélkül teljesítik. Az ételek változatosak, bőségesek. Szobák tiszták, jól felszereltek. Évek alatt kialakult a karácsonykor visszatérő törzs társaság, természetesen már bejelentkeztünk az idei karácsonyra is. Kutyabarát, családias hotel.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Vendéglátás
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2013. december 4.gyerekekkel járt itt
Wellness masszázzsal :)

Nagyon tetszett a szállás saját wellness részlege főleg a trópusi zuhany és az üvegfalú szauna. Az ajándék masszázs is tökéletes volt. Az étterem étel kinálata is változatos, kitünő volt. Közel van a fürdő is, rövid sétával elérhető, a Dotto kisvonat is érinti a szállodát. A gyerekeknek a kis játszótér sok játékkal felszerelt.
Kiváló 2023. november 13.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely, csak ajánlani tudom mindenkinek! Több mint tíz éve vissza járunk.Még nem csalódtunk a férjemmel, nyugodt, csendes, igazi pihenő hely.
Kiváló 2023. június 5.a párjával járt itt
Tiszta, kedves személyzet, az ételek finomak, a szoba kényelmes és nagy terasz tartozik hozzá.
Biztos vissza térünk, mert 4-szer voltunk itt és nem csalódtunk.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Egyéb
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó