nita

nita adatlapja

Regisztráció2013.10.20
Utoljára itt2017.10.29

Szörnyű 2013. október 23.barátokkal járt itt
Párommal,és barátainkkal voltunk tavaly októberben ebben a Wellnes szállodának sem mondható valamiben,amit elfelejteni képtelenek vagyunk. nagyon rossz emlékeink vannak,ami összesítve nagyon-nagyon rossz, az étel minösíthetetlen,mindenért fizetni kell,talán még a levegöért is,meg az álottvizes szagú köntösért,távirányítóért.
Kiváló 2013. október 20.a párjával járt itt
Párommal töltöttem 3 napot a hotel Silvanusban,ahol megfizethetö áron minöségi ellátásban volt részünk. Csodálatos környezet,csodálatos szálloda,kedves és figyelmes személyzettel. Szobánkból a kilátás gyönyörű,konyha remek,böséges és választékos ételek,mindenkinek csak ajánlani tudom a Duna Kanyar legszebb fekvésű szállodáját.
Kiváló 2015. január 28.a párjával járt itt
Gyönyörü környék a szálloda****kiváló, kellemes szobák,fantasztikus wellnesz,kedves személyzet. Böséges választékos ételek,nagyon finom ízekkel. A Barlangfürdö közel van,egy nagyon szép parkon át, ahol mókusok ugrándoznak az úton,ami csodás és felejthetetlen. Nagyon kellemes kikapcsolódást nyújt,mindenkinek szívesen ajánlom!