Zalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros

4,2
városi Szobor közül
Szobor
Zalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros
Zalakarosi Vízbelépő lány szobra ZalakarosZalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros

Zalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros bemutatkozása

A zalakarosi gyógyfürdő bejáratánál találhatjuk a Vízbe lépő nő szobrát, mely 1967-ben került a helyére. Kisfaludi Strobl Zsigmond kezei munkájának gyümölcse.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Zalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros vélemények

Kihagyhatatlan 2023. november 22.a párjával járt itt
Nagyon szép ez a szobor, korábban kicsit más helyen volt.
Érdemes megnézni! Ahogy Dísz teret is.
Bár ősszel csak a levegőbe lép a lány, a szökőkút nem működik, azonban a piros falevelek a háttérben így is kiemelik.
Érdekes 2023. november 3.gyerekekkel járt itt
A kecses szobor Zalakaros központjában, a Dísz téren, a MenDan Wellness Hotel előtt található, illetve másik oldalról a Fürdő épülete látható. Kisfaludi Strobl Zsigmond alkotása, amelyet először 1967-ben állították fel egy kicsit odébb, a fürdő előtt, majd áthelyezték ide 30 évvel később.
Zalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros - EgyébZalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros - EgyébZalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros - EgyébZalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros - EgyébZalakarosi Vízbelépő lány szobra Zalakaros - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
A Zalakarosi Vízbelépő lány szobra nagyon szép! Öröm ránézni! Csodálatos alkotás! Igazán illik Zalakaroshoz! Nem fotóztam le, mert sajnos a fények úgy estek, hogy a kép nem adta volna vissza a szobor igazi "arcát".
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 70 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.