Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó

Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó
Zalaszántói Béke Sztúpa ZalaszántóZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó
Zalaszántói Béke Sztúpa ZalaszántóZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó

Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó bemutatkozása

A zalaszántói Béke Sztupa a 316 méter magas Világosvár hegyről néz a Balatonra, 30 méter magas és 24 méter széles. Ez Európa egyik legnagyobb sztúpája és kívánjuk, hogy járuljon hozzá a világbékéhez!
Buddha tanításai, ereklyéi és egy 24 méteres életfa található a Sztupa belsejében. A Buddha szobor Dél-Koreából származik.

Az Idill Cserszegtomaj - Napi árak reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 2.gyerekekkel járt itt
Különleges,szép helyen jártunk, ilyent még csak a médiában láttam! Érdemes volt felmenni a hegyre és körbejárni ezt a szent helyet! Kis időre a meditációs házba is bementünk,ami mellette van. Nagyon jó volt elvonulni kicsit a világ zajától!
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Verőfényes napsütésben érkeztünk, ismerős ajánlására. Felemelő érzés volt körbejárni, megcsodálni! Mindenkinek ajánlom, aki a közelben jár, ki ne hagyja! Sajnos az imádkozóterembe már nrm volt időnk bemenni, de legközelebb biztosan betérünk!
Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső kép
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 19.egyedül járt itt
Ezzel valahogy úgy voltam. hogy persze, persze, többször jártam már itt, de sajnos nem az értékelhetőségi időn belül, így kimaradt eddig, mert nem csalunk. Most akkor újra felmentem, és nem is bántam meg. Voltam már építkezés közben, meg régen úgy is, amikoraz imaterem a völgyben volt. Néhány dolog megváltozott azóta.
Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - BelsőZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - EgyébZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Külső képZalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó -
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Magával ragadó, különleges és spirituális hely. Az egész környezete csodálatos. Érdemes elmenni kicsit és megpihenni, elmélyülni az élményben. Különlegesen érzés ott lenni és látni ezt a gyönyörű épületet.
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártam már itt, a férjemmel, a gyerekekkel együtt, ásványgyűjtő barátaimmal és bakonyi jógatábort követően a jógatársakkal. Ez utóbbi azért volt különösen emlékezetes, mert ekkor 3 szerzetes homokmandalát készített, és sikerült látni a színes mandalát közvetlenül elkészültét követően (még az összesöprést, megsemmisítést megelőzően).
Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó - Zalaszántói Béke Sztúpa Zalaszántó -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.