Bagolyvár Fogadó étterme Zirc
8420 Zirc, Kossuth u. 35.

Bagolyvár Fogadó étterme Zirc a térképen

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Bagolyvár Fogadó étterme Zirc vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Ha eltekintünk attól, hogy ez egy étterem, a gyönyörű belső tér, az udvar a játékokkal és a közvetlen hangvétel nagyon rendben van. De jóformán csak a véletlenen múlt, hogy a rendelésből mit és mit nem, valamint milyen sorrendben kaptunk meg. Tulajdonképpen még viccesnek is tekinteném így utólag. DE! ! ! A büdös életben nem ittam még szörpöt a kisfiammal 2400Ft-ért!

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Telefonon egyeztettük a "menüt" az étteremmel, hiszen 25 fő beesése problémát okozhat. Nos, hiába az előzetes ígéretük, a helyszínen közölték, annyi adag nincs, valakiknek mást kell fogyasztani. A húsleves jó volt, de az asztalunknál felszolgált erdei gyümölcs, ill. málnaszörp között semmilyen különbséget nem találtunk.

turzoandrea TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Júliusban ebédeltünk 13-an a Bagolyvár Étteremben, Zircen. Minden nagyon tetszett! Kisgyerekes családoknak is remek a hely, mert jó időben a tágas udvaron tölthetik az időt, akár a trambulinban ugrálhatnak, vagy a fára épített, kis bútorokkal berendezett, csúzdás házikóban játszhatnak. Rossz időben pedig az étterem mellett van kialakítva egy terület, rengeteg játékkal.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 20-án szűk családi körben (7 felnőtt) ebédeltünk a zirci Bagolyvár étteremben. Kimondottan hideg volt a teremben. Néhányan visszavették az utcai kabátot is. A kis vendégszám ellenére 1 órát kellett várni a megrendelt ételekre, amely nagyon hamar kihűlt. Egy vendég a másik asztaltól kérte is, hogy melegítsék fel neki újra.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
Október végi kalandunkat mesélem el, mely a zirci Bagolyvár fogadó éttermében esett meg velünk. Ide belépve mindjárt szembe ötlik a vidék romantikája, a felsorakoztatott rusztikus tárgyak, népi élelmiszerek. Az étteremben ropogott a kandalló tüze, ami jól is esett a temetőlátogatás után. "Aranyoskáim, ebédelnének? " - hangzott a megtermett néni szájából a kérdés.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 15.120,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2021.10.31.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.03. - 2021.12.03.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Bagolyvár Fogadó étterme ZircX