Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc

4,8
a 15 zirci étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc
Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó ZircMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc bemutatkozása

Mediterrán hangulatú, családias éttermünk kitűnő helyszíne üzleti ebédeknek, romantikus vacsoráknak, baráti, családi összejöveteleknek.
Lássa nálunk vendégül családtagjait, barátait, üzleti partnereit!
Panorámás teraszunkról gyönyörű rálátás nyílik a Zirci medencére és a ciszterci apátság épületére.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc vélemények

Kiváló 2016. május 30.a párjával járt itt
Nagy várakozással ültünk ki az étterm teraszára, hiszen annyi jót olvastunk róla az ittjartam. hu oldalon. Gazdagnak tűnt az étlapja, pizzaválasztéka. Mivel nem foglaltunk asztalt, hát épp, hogy találtunk helyet, hiszen a tavasz végi vasárnap megtelt a terasz. Nem kellett csalódnunk az étteremben. A tulajdonos maga szolgált ki bennünket.
Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - BelsőMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - BelsőMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - BelsőMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - BelsőMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - BelsőMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - EgyébMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - EgyébMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Külső képMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Étel/italMarietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 20.családjával járt itt
Nagyon örülünk, hogy ezt a helyet választottuk egy túrázás utáni étkezéshez. Köszönjük a kedves kiszolgálást, a finom ételeket. Igazán jól éreztük magunkat, a teraszról a panoráma csodálatos. Az pedig kifejezetten tetszett, hogy Mariettaként a Marietta étteremben ebédelhettem. Vissza fogunk térni és ezt ne vegyék fenyegetésnek! :)
Kiváló 2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk az étteremben zirci kirándulásaink során. Ha a városban járunk mindig ide térünk be ebédelni. Az étterem nagyon szép helyen található, hangulatos hely. A tulajdonos és a munkatársai nagyon kedvesek. Az ételek kiválóak ! Mindenkinek ajánlom aki a városban jár, étkezzen itt !
Kiváló 2015. május 29.családjával járt itt
Egy ballagás alkalmából jártam először eme csodás étteremben. Magával ragadott az étterem hangulata és a kedves kiszolgálás. Az ételek minősége kitűnő volt, széles választékkal, minden igényünket ki tudták elégíteni. Sajnos akkor esős időt fogtunk ki, de most már ragyogó napsütésben élveztük a teraszról a kilátást, miközben elfogyasztottuk a finom ebédünket.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. december 8.gyerekekkel járt itt
A környék legigényesebb étterme. Kitűnő ételválaszték, nagyon kedves kiszolgálás! Gyerekbarát étterem!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A környék és maga az étterem is nagyon szép. Az ételek finomak és laktatóak, fantáziadúsan vannak elkészítve, italokból nem csak a szokványosakat lehet választani, hanem ízletes és egyben egészséges üdítőket is. Az itt dolgozók nagyon kedvesek és udvariasak. Az étterem kialakítása és berendezése nagyon ízléses, a tisztaság kifogástalan.
Kiváló 2014. július 10.barátokkal járt itt
Tökéletes választás!
Barátaimmal egy kellemes étkezésben volt részünk. Minden igényünknek megfeleltek. :)A lisztérzékeny barátunk kívánságait is szívesen teljesítették. Levesektől a főételeken át a pizzákat és a desszerteket is megkóstoltuk :D Minden nagyon finom volt. A személyzet nagyon barátságos és udvarias. A teraszról a panoráma páratlan. Visszatérünk :)
Kiváló 2014. május 7.gyerekekkel járt itt
Én eddig kétszer voltam ebben az étteremben. Mindkét alkalommal nagy családi összejövetel volt. A kiszolgálás rendkívül barátságos és gyors volt. Nagyon gyermekbarát hely, ugyanis három öt év alatti gyermek is van a családban és az ő igényeiket is maximálisan ki tudták elégíteni(pl. :etetőszék). Az ételek nagyon finomak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Kiváló 2014. március 10.barátokkal járt itt
Zircen kirándulva tértünk be ebédelni ebbe az igazán kellemes hangulatú étterembe, ahol azonnal kedvesen üdvözöltek bennünket. A felszolgáló pillanatok alatt az asztalunknál termett és mosolyogva felvette a rendelést. Az ebédünk hamarosan megérkezett, a levesek forrón csészében, majd a főételek is igen gyorsan.
Kiváló 2013. június 5.a párjával járt itt
Számomra bebizonyosodott, hogy Zircnek egy kiváló éttermében élvezhettem a gasztronómia csodáit, párommal átutazóként immáron, már harmadszor. A kitűnő ízeket a személyzet előzékenysége, figyelmessége tette teljessé. Itt valóban a vendég körül "forog a világ"! Na és nem utolsó sorban a kifinomult ízvilágú pizzák körül.
Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc a térképen
8420 ZircJózsef Attila utca 38.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V