8420 Zirc, József Attila út 38

H-Szo 11:00-22:00
V 11:00-21:00
étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Különtermek:
Panoráma terasz - max. 50 fő
Terem - max. 45 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc bemutatkozása

Mediterrán hangulatú, családias éttermünk kitűnő helyszíne üzleti ebédeknek, romantikus vacsoráknak, baráti, családi összejöveteleknek.
Lássa nálunk vendégül családtagjait, barátait, üzleti partnereit!
Panorámás teraszunkról gyönyörű rálátás ... Tovább >>
Lássa nálunk vendégül családtagjait, barátait, üzleti partnereit!
Panorámás teraszunkról gyönyörű rálátás nyílik a Zirci medencére és a ciszterci apátság épületére.

Kínálatunk kialakításánál az olasz konyha ízvilága mellett a magyaros ételek kedvelőiről sem feledkeztünk meg.
Kóstolja meg eredeti olasz alapanyagokból készült pizzáinkat!

Turista és diák csoportok étkeztetését előzetes bejelentkezés, megbeszélés alapján kedvezményesen biztosítjuk!

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc képei

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Érdemes volt az augusztusi melegben felmenni a domboldalban fekvő étterembe. Az étlap bőséges kínálatában számos "nem-szokványos" fogás is szerepel. Mi olaszos hangulatban pizzát és lasagne-t kértünk. Az italokból - sajnos - csak az alkoholmenteseket tudtuk tesztelni. Azokkal elégedettek voltunk. Az ételeket hamar megkaptuk a nagyon kedves személyzettől.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Párommal voltunk itt július elején. Az étterem nagyon tetszett nekünk, kint tudtunk leülni. A hely rendezett és tiszta volt. A kiszolgálás gyors volt és a felszolgálók is nagyon rendesek voltak. Az ételek nagyon finomak voltak. Párom narancsos kacsamellragut evett parmezánnal, ami nagyon ízlett neki. Legközelebb is visszamennénk ide.
Veszprém

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk Zircen a Marietta étterembe. Asztalt is foglaltunk a teraszon. Vászonernyő alatt ültünk, de így is melegünk volt - méghozzá nagyon. Édesítőszerrel rendeltük azt a nagyon finom limonádét, ami mérsékelni igyekezett hőségérzetünket. A Mariettában olyan töltött-bundázott húsokat szolgálnk fel, melyek máshol nem lelhetők.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonyi üdülésünk során többször meglátogattuk az éttermet. Nagyon szép kilátás tárult elénk a teraszról. Udvarias kiszolgálás, kiváló ételek, nagy választék. Üdülésünk első estéjén házhoz kértük a vacsorát. Kiváló vörösboros szarvaspörköltet hoztak, amit a lángoló szerelem nevet viselő desszert koronázott meg.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nagyjából üres étterembe hétköznap délután mentünk. Nagyon lassan kaptunk inni is, pedig két limonádé elkészítése nem gondolom, hogy kihívás kellene, hogy legyen.
Unott felszolgáló, semmit sem ajánl, és a végén sem érdekelte, hogy ízlett, meg voltunk-e elégedve. Nagyon átlagos, és egy kicsit csalódás, de szép a kert.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Bakonybéli nyaralásunk során célirányosan választjuk ezt az éttermet! Örömmel tapasztaltuk,hogy sem a minőség,sem az igényesség nem változott 1 év alatt. Az ételek finomak,bőségesek,a kiszolgálás figyelmes. A teraszról nyíló kellemes kilátás csak emeli a hely hangulatát. Figyelemre méltó a mosdó tisztasága is. Tényleg igényes minden!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Kirándulásból hazafele megálltunk pihenni, és éhségünket csillapítani. Nagyon tetszett az étterem, a terasz, a kilátás. A kiválasztott ételt, italt pillanatok alatt
felszolgálták, amely friss, finom, kifogástalan volt! Ajánlani fogom másnak is a helyet! Csak haza fele ne néztem volna meg a számlát!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nyaralásunk során visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Figyelmes kiszolgálás,finom ételek,tisztaság,kedvező árak jellemzik.Mindig találunk kedvünkre való ételt,az adagok is bőségesek!
Szép időben a teraszról a csodás kilátás csak fokozza a jó érzésünket az étteremmel kapcsolatban!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Többször fogyasztottunk már az étteremben. Nehéz szavakkal leírni gasztronómiai élményünket, de tessék: nekünk tökéletes ízharmónia, kiváló tálalás, figyelmes és segítőkész személyzet. Az ár/érték arány nagyon jó. Csillagos ötös a séfnek. Gratulálunk a tulajdonosnak, értéket teremtett. Örülünk a rengetek fizetési módnak is. Ha tehetjük, visszatérünk!
Veszprém

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Nagy várakozással ültünk ki az étterm teraszára, hiszen annyi jót olvastunk róla az ittjartam. hu oldalon. Gazdagnak tűnt az étlapja, pizzaválasztéka. Mivel nem foglaltunk asztalt, hát épp, hogy találtunk helyet, hiszen a tavasz végi vasárnap megtelt a terasz. Nem kellett csalódnunk az étteremben. A tulajdonos maga szolgált ki bennünket.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.19.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.12.04.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.668 - 21.335,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2020.09.13.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.14.
Retro Hotel Merid
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.10.15.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 7.832 - 40.758,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.08.22. - 2020.06.28.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.440,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.16. - 2019.10.05.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.

Szállodák Zirc környékén
Hotel Laroba Zirc
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Zirc
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó ZircX