8420 Zirc, József Attila út 38

H-Szo 11:00-22:00
V 11:00-21:00
étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Különtermek:
Panoráma terasz - max. 50 fő
Terem - max. 45 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc bemutatkozása

Mediterrán hangulatú, családias éttermünk kitűnő helyszíne üzleti ebédeknek, romantikus vacsoráknak, baráti, családi összejöveteleknek.
Lássa nálunk vendégül családtagjait, barátait, üzleti partnereit!
Panorámás teraszunkról gyönyörű rálátás ... Tovább >>
Lássa nálunk vendégül családtagjait, barátait, üzleti partnereit!
Panorámás teraszunkról gyönyörű rálátás nyílik a Zirci medencére és a ciszterci apátság épületére.

Kínálatunk kialakításánál az olasz konyha ízvilága mellett a magyaros ételek kedvelőiről sem feledkeztünk meg.
Kóstolja meg eredeti olasz alapanyagokból készült pizzáinkat!

Turista és diák csoportok étkeztetését előzetes bejelentkezés, megbeszélés alapján kedvezményesen biztosítjuk!

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc képei

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Érdemes volt az augusztusi melegben felmenni a domboldalban fekvő étterembe. Az étlap bőséges kínálatában számos "nem-szokványos" fogás is szerepel. Mi olaszos hangulatban pizzát és lasagne-t kértünk. Az italokból - sajnos - csak az alkoholmenteseket tudtuk tesztelni. Azokkal elégedettek voltunk. Az ételeket hamar megkaptuk a nagyon kedves személyzettől.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Párommal voltunk itt július elején. Az étterem nagyon tetszett nekünk, kint tudtunk leülni. A hely rendezett és tiszta volt. A kiszolgálás gyors volt és a felszolgálók is nagyon rendesek voltak. Az ételek nagyon finomak voltak. Párom narancsos kacsamellragut evett parmezánnal, ami nagyon ízlett neki. Legközelebb is visszamennénk ide.
Veszprém
Zirc

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk Zircen a Marietta étterembe. Asztalt is foglaltunk a teraszon. Vászonernyő alatt ültünk, de így is melegünk volt - méghozzá nagyon. Édesítőszerrel rendeltük azt a nagyon finom limonádét, ami mérsékelni igyekezett hőségérzetünket. A Mariettában olyan töltött-bundázott húsokat szolgálnk fel, melyek máshol nem lelhetők.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bakonyi üdülésünk során többször meglátogattuk az éttermet. Nagyon szép kilátás tárult elénk a teraszról. Udvarias kiszolgálás, kiváló ételek, nagy választék. Üdülésünk első estéjén házhoz kértük a vacsorát. Kiváló vörösboros szarvaspörköltet hoztak, amit a lángoló szerelem nevet viselő desszert koronázott meg.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nagyjából üres étterembe hétköznap délután mentünk. Nagyon lassan kaptunk inni is, pedig két limonádé elkészítése nem gondolom, hogy kihívás kellene, hogy legyen.
Unott felszolgáló, semmit sem ajánl, és a végén sem érdekelte, hogy ízlett, meg voltunk-e elégedve. Nagyon átlagos, és egy kicsit csalódás, de szép a kert.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Bakonybéli nyaralásunk során célirányosan választjuk ezt az éttermet! Örömmel tapasztaltuk,hogy sem a minőség,sem az igényesség nem változott 1 év alatt. Az ételek finomak,bőségesek,a kiszolgálás figyelmes. A teraszról nyíló kellemes kilátás csak emeli a hely hangulatát. Figyelemre méltó a mosdó tisztasága is. Tényleg igényes minden!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Kirándulásból hazafele megálltunk pihenni, és éhségünket csillapítani. Nagyon tetszett az étterem, a terasz, a kilátás. A kiválasztott ételt, italt pillanatok alatt
felszolgálták, amely friss, finom, kifogástalan volt! Ajánlani fogom másnak is a helyet! Csak haza fele ne néztem volna meg a számlát!

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nyaralásunk során visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Figyelmes kiszolgálás,finom ételek,tisztaság,kedvező árak jellemzik.Mindig találunk kedvünkre való ételt,az adagok is bőségesek!
Szép időben a teraszról a csodás kilátás csak fokozza a jó érzésünket az étteremmel kapcsolatban!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 5.
Többször fogyasztottunk már az étteremben. Nehéz szavakkal leírni gasztronómiai élményünket, de tessék: nekünk tökéletes ízharmónia, kiváló tálalás, figyelmes és segítőkész személyzet. Az ár/érték arány nagyon jó. Csillagos ötös a séfnek. Gratulálunk a tulajdonosnak, értéket teremtett. Örülünk a rengetek fizetési módnak is. Ha tehetjük, visszatérünk!
Veszprém
Zirc

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Nagy várakozással ültünk ki az étterm teraszára, hiszen annyi jót olvastunk róla az ittjartam. hu oldalon. Gazdagnak tűnt az étlapja, pizzaválasztéka. Mivel nem foglaltunk asztalt, hát épp, hogy találtunk helyet, hiszen a tavasz végi vasárnap megtelt a terasz. Nem kellett csalódnunk az étteremben. A tulajdonos maga szolgált ki bennünket.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 27.275,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri bóléval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, élő zenével, délutáni kávéval és süteménnyel
2020.12.31. - 2021.01.02.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, karácsonyfa díszítéssel, karácsonyi gálavacsorával és játszóházzal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, forralt borral és pogácsával, borkóstolóval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, Louis Armstrong esttel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.07.15. - 2021.12.31.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.856 - 66.385,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2021.08.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.03. - 2021.12.03.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 40.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó ZircX