Monostor Cukrászda Zirc

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Monostor Cukrászda Zirc vélemények

Kiváló 2016. május 30.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu ajánlása alapján keresük meg zirci kirándulásunk desszertes bázisát. Jó volt az ajánlás! Mi csak elviteles vásárlók voltunk, illetve meglátogattuk az objektum legkisebb helyiségét is. Itt tisztaság, jó illat fogadott. Kedvesek voltak a kiszolgáló hölgyek és persze finomak voltak a becsomagolt sütemények is.
Monostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Zircen átutazva már több alkalommal láttuk ezt a kedves helyet az Apátság oldalában, csak mindig késői órákban jártunk arra, ezért betérni nem sikerült. Ez alkalommal Bakonybélbe utaztunk,és útba ejtettük a cukrászdát. Friss, látványos sütemények sorakoztak a hűtőben, választani is nehéz volt.