Monostor Cukrászda Zirc
8420 Zirc, Rákóczi tér 1.

Monostor Cukrászda Zirc a térképen

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Monostor Cukrászda Zirc vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 15.
A méreteiről híres képviselő fánk miatt vittem ide a barátaimat Bp-ről . A bent lévő tulaj illetve az édesanyja feltűnő aroganciával szolgált ki minket , a téves felszolgálás után még ők oktattak minket ki . Meleg tejet kértünk a kávéhoz , hideg lett belőle , a felszolgálás modora flegma . Ha személyzet csere volna ,rendben lenne minden .

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
2018 08. 19-én a feleségemmel jártunk Zircen. Az apátság mellett, véletlenül találtunk rá erre a cukrászdára. Az áruválaszték szenzációs volt, úgy a szemnek, mint az izleló bimbóknak. A belső berendezés igényes, bár a terasz rész kissé egyszerü, de ez semmit nem vont le az élményből, amit a cukrásztermékek okoztak.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Zirc belvárosában, központi helyen lévő cukrászda a főút mentén, pár méterre az arborétum és az apátság bejáratától, nyilván innen adódott a névválasztás. A beltéri ülőhelyek igényesek, a falakat gyenge-közepes művészi színvonalú festmények díszítik. A pultban nem túl kedves 2 fős személyzet, egy fiatal (tanuló? ) és egy középkorú hölgy személyében.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon jártam itt, egy darab két gombócos fagylaltot kértem, de a hölgy félreértett, visszakérdezett, én újra elmondtam mit szeretnék, erre adott egy db egy gombócosat, majd amikor mondtam, hogy két gombócosat kértem, akkor ez volt a válasz a lehető legbunkóbb módon: "Hát, ezért kérdezem, ehhez nem kell egyetemet végezni.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régebben jártunk itt sokszor és mindig tetszett a hely- a sütik némelyike kifejezetten finom volt. Amit október 1-én délután fél 6- kor tapasztaltunk, az viszont nagyon elvette a kedvünket a további látogatástól. Zárás előtt fél órával síri sötétben toppantunk be a bentiek nem túl nagy örömére. Gondolom ez már a "be ne gyere mert lekapcsoltuk a pilácsot" hangulat keltő hatás volt.
Tatabánya

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A fő úton szinte a sarkon található ez a kézműves cukrászda. A fagylaltnak a süteménynek az az íze, aminek hívják. Pld a citromfagyi nem vízizű, hanem citrom. 4-en ettünk, mindenki dícsérte az ízeket. A felszolgálás valóban fáradtnak tűnik, de gyors volt és pontos. A kiszolgálás után nálunk is eltűnt a személyzet, magunk voltunk.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Első pillantásra egy bájosan vonzó kisvárosi (tegyük hozzá: az egyik legszebb kisvárosé) cukrászda, ami stílusosan és nem hivalkodóan bújik meg a Zirci Ciszterci Apátság oldalában. Második pillantásra a bőség és változatosság, hatalmas sütemények.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
Aki egy cukrászdában a régimódi, klasszikus süteményeket keresi (mignon, ishler, képviselőfánk, citromtorta), aki szereti a vaj alapú sütemény tölteléket, a sok cukrot a krémben, az nem fog csalódni. Mi nem ebbe a csapaortba tartozunk, így nem nyerte el a tetszésünket a fogyasztott cukrásztermékek egyike sem (meggyes alagút, feketeerdő torta).

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
A szomszédos falatozóban elfogyasztott finom étek után tértünk be (már nem először) a cukrászdába. Ismét nem csalódtunk, nagyon sok féle, ízlésesen tálalt, színes "energiabombák" fogadják az embert. A helyben fogyasztás lehetősége itt sajnos erősen korlátozott, de eddig szerencsések voltunk, mindent asztalhoz ülve tudtunk fogyasztani.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Nagyon finom fagyikat ettünk a cukrászdában bár a sütit az eladó hőlgy kézel fogta meg, az ízekre nem volt panasz.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 14.195,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2021.03.08.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.03.07.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 17.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.105 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sport- és gyermekprogramokkal
2021.03.19. - 2021.12.22.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 19.000 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, aromafürdővel, privát wellnessezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2021.12.22.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 2.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2022.03.07.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2022.03.07.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Hotel Yacht Wellness & Business Zirc
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Monostor Cukrászda ZircX