MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc

4,2
városi Múzeum közül
Múzeum
MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc
MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma ZircMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc

MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc bemutatkozása

A Bakonyi Természettudományi Múzeumot 1972-ben alapították. Feladata a Bakony-vidék természettudományos kutatása, a gyűjtött anyagok őrzése, tudományos feldolgozása és bemutatása. Az eredményes kutatásnak köszönhetően létre tudtak hozni egy állandó kiállítást, mely a zirci Ciszterci Apátság épületében található.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
A zirci apátság főépületének első emeletének felét a Bakonyi Természettudományi Múzeum foglalja el. Különös kombó, nyilván szervesen nem tartozik az eredeti intézményhez, nem is jó oda az apátság látogatójegye, külön kell fizetni, én meg arra gondoltam, hogy biológiatanár létemre hány zavartelméjű "biológiatanárral" találkoztam, aki a tudományt próbálta valami megfoghatatlan katyvasz labirintusában összeegyeztetni a hitével, és hát.
MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - EgyébMTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2020. szeptember 4.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Zircen,de még előzőleg olvastam az itt található múzeumról. Szerettük volna megnézni, de nem volt rossz döntés. A pénztárban a hölgy irtó aranyos volt, kedves! ! :) Nyitás után értünk oda, így még kevés látogatóval találkoztunk. A kiállított tárgyak nagyon érdekesek voltak, mindent aprólékosan átnéztünk, elolvastunk.
MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc - MTM Bakonyi Természettudományi Múzeuma Zirc -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Ha nem tudod, hova vidd a gyerekeket szakadó esőben és értelmes elfoglaltságot keresel, erősen ajánlott a Bakony Múzeum kiállítása, mind gyereknek, mind felnőttnek. Nagyon érdekes, látványos módon mutatják be, nem csak a Bakony élővilágát, már amennyire az állatokat vitrinekbe be lehet mutatni.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.