Kálmán Cukrászda Zsámbék
2072 Zsámbék, Mányi út 23.

Kálmán Cukrászda Zsámbék a térképen

Szállások Zsámbék városában
Wellness csomagok Zsámbék városában

Kálmán Cukrászda Zsámbék vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Októberi szombat reggel jártunk a cukrászdában. Finom kávét, nagyon-nagyon fonom pogácsákat ettünk. Süteményt otthonra vettünk, korrekt áron, igazi magyar sütemények, Isteni a rákóczi és a krémesük. A cukrászda nagyon jól megközelíthető helyen van, szép a környezete, hangulatos és igényes a berendezése. A tisztaság hibátlan. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
A Kálmán cukrászdára véletlenül találtunk rá egy szép vasárnap reggelen a párommal. Éhesek voltunk mindketten, így a sós ételek inkább vonzottak, kértünk is az összes pogácsából, ha tudtuk volna, hogy mennyire finomak (mennyire? – NAGYON) akkor többet vettünk volna. Elég sok pogácsát ettem életemben, nem gondoltam, hogy sajtos, juhtúrós vagy krumplis pogácsa ennyire jó tud lenni.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vidéki kirándulásról hazafelé tartva tettünk egy rövid kitérőt Zsámbékon, ahol megnéztük a román kori templom romjait. A mányi úton a kanyarban láttuk meg a Kálmán Cukrászdát, ahová érdemesnek láttuk betérni egy sütire és kávéra. A klasszikus cukrászda vonalat képviselik, van kiülős terasz néhány székkel, a benti rész sem túl nagy, de itt is le lehet ülni, viszont úgy tapasztaltuk, a többség inkább elvitelre vásárol.

meluka77 TOP szállásértékelő
meluka77 TOP egyébhely értékelő
2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Családunkban több ágról is volt és van ma is cukrászda, és én mindig azt gondoltam,hogy Pisti bácsikám által főzőtt olasz fagyinál a világon nincs finomabb,így mikor kollégáim mondták,hogy hétvégén fagyizni mentek a gyerkkel Zsámbékra, meg hogy milyen finom sütiket ettek, akkor ezt szkeptikusan fogadtam.

Legnépszerűbb csomagok Zsámbékon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, Gáspár Lacival, tűzijátékkal, tombolával, wellness-részleg használattal, gyermek animációval
2020.12.30. - 2021.01.03.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2020.12.01. - 2021.11.29.

Szállodák Zsámbék környékén
Libra Hotel Zsámbék
Thermal Hotel Visegrád Zsámbék
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)