Kálmán Cukrászda Zsámbék

Hotel Abacus Herceghalom
82.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kálmán Cukrászda Zsámbék vélemények

Kiváló 2020. december 12.gyerekekkel járt itt
Szombat délelútt voltunk a cukiban. Sokan voltak, ebből is gonoltuk, hogy finomak lehetnek a sütik. Az nagyon kellemes meglepetés volt, hogy nem a szokásos "vidéki menű" volt a pultban, hanem a hagyományos torták mellett igazi ínyencségeket is készítenek!
Látszik, hogy a tuladjonos maga készíti, beleadja szívét, lelkét.

Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2019. október 19.a párjával járt itt
Októberi szombat reggel jártunk a cukrászdában. Finom kávét, nagyon-nagyon fonom pogácsákat ettünk. Süteményt otthonra vettünk, korrekt áron, igazi magyar sütemények, Isteni a rákóczi és a krémesük. A cukrászda nagyon jól megközelíthető helyen van, szép a környezete, hangulatos és igényes a berendezése. A tisztaság hibátlan. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Fru
5Hangulat
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 9.a párjával járt itt
A Kálmán cukrászdára véletlenül találtunk rá egy szép vasárnap reggelen a párommal. Éhesek voltunk mindketten, így a sós ételek inkább vonzottak, kértünk is az összes pogácsából, ha tudtuk volna, hogy mennyire finomak (mennyire? – NAGYON) akkor többet vettünk volna.
4Kiszolgálás
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Kálmán Cukrászda Zsámbék - Külső képKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - BelsőKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - BelsőKálmán Cukrászda Zsámbék - BelsőKálmán Cukrászda Zsámbék - BelsőKálmán Cukrászda Zsámbék - Belső
Még több kép (6 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
2015. november 11.családjával járt itt
Vidéki kirándulásról hazafelé tartva tettünk egy rövid kitérőt Zsámbékon, ahol megnéztük a román kori templom romjait. A mányi úton a kanyarban láttuk meg a Kálmán Cukrászdát, ahová érdemesnek láttuk betérni egy sütire és kávéra.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kálmán Cukrászda Zsámbék - Külső képKálmán Cukrászda Zsámbék - Külső képKálmán Cukrászda Zsámbék - Külső képKálmán Cukrászda Zsámbék - BelsőKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - Étel/italKálmán Cukrászda Zsámbék - Mosdó / Fürdőszoba
Még több kép (5 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Családunkban több ágról is volt és van ma is cukrászda, és én mindig azt gondoltam,hogy Pisti bácsikám által főzőtt olasz fagyinál a világon nincs finomabb,így mikor kollégáim mondták,hogy hétvégén fagyizni mentek a gyerkkel Zsámbékra, meg hogy milyen finom sütiket ettek, akkor ezt szkeptikusan fogadtam.
5Hangulat