Szlovák Söröző & Étterem Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Szlovák Söröző & Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 5.a párjával járt itt
Csaknem minden Mo-i tartózkodásom során ellátogatunk a Szlovák étterembe. A kiszolgálás gyors,szivesen ajánlanak is ételeket, specialitásokat. az ételek minösége jó, az adagok hatalmasok, de ha megmarad a tányéron, becsomagolják szivesen és elvihetö. Jó a többféle, kézmüves sör választék.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. április 14., kollégákkal járt itt
A Szlovák Étterem évtizedek óta változatlanul tartja magát az idők sodrásában a Nyugati tér melletti mellékutcában. A változások mintha nem hatnának rájuk. Nyilván pár évente kifestik a falakat, és visszakalapálják a meglazult széklábakat, de itt szinte megállt az idő, ám ettől függetlenül mégsem hat retró helyként.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. február 23.barátokkal járt itt
12 fős baráti társasággal jártam itt február 21-én. Gyors kiszolgálás, finom ételek és bőséges adagok, korrekt árak,kiváló hangulat, így jellemezhetném leginkább. Külön említést érdemel, hogy a személyzet maximálisan segítőkész volt mindenben, így a tortás-pezsgős meglepetés, amit terveztünk, minden várakozás felett jól sikerült!
Talán egy negatívum: a mosdókra ráférne egy felújítás.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2015. december 2.barátokkal járt itt
Valamit illene kiegészítenem az értékelésen. . . tegnap este beültünk vidékről jött barátaimmal ide, nem a szép emlékek miatt, hanem azért, mert ez volt közel és ez jutott eszembe. Éppen egy asztal volt még, ami nem volt foglalt. Hát bezsúfolódtunk szűken.
Kiváló 2015. november 28. járt itt
Külsőre ugyan retrós, de már többször visszatértünk. Egyedi sörök és ételek, a kiszolgálás segítőkész és barátságos.
Átlagos 2015. november 19.egyedül járt itt
Ma arra sétáltam és eszembe jutott. Valamikor régen jó volt itt találkozni másokkal, de nem az étterem a jó emlék, hanem az arc meg a társaság. Kb. két hónapja bementem egyedül. Fura, mert csak úgy nem ülök be egy sörre ok nélkül, de éppen erre jártam, szomjas voltam.
2015. október 18.a párjával járt itt
Hírtelen ötlet volt, hogy hol is tudnánk egy "kockás abroszos" étteremben ebédelni. Ezért esett a választás a Szlovák sörözőre,
amit egyáltalán nem bántunk meg. Főleg az esztergomi családósok után. A marhahúsleves kiváló volt. A sertéssült káposztával és knédlivel, ami újabban a kedvencünk lett, szintén nagy finom volt.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. október 6.barátokkal járt itt
A Szlovák étterem egy vendéglátóipari aktív múzeumnak is felfogható. Itt nem sok változott az elmúlt 25 évben. Több ízben is jártunk itt jóbarátokkal, legutóbb a nemrégiben, pár hónapja. Hajdanában-danában apámmal, bő húsz éve elköltött csülök, amit pékné módra készítettek volt a legemlékezetesebb, de kóstoltam valami húsraguval töltött cicegét is itt, azt sem tegnap, meg persze sztrapacskát.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 22.családjával járt itt
Ebben az étteremben utoljára valamikor az 1970-es években jártam több esetben, akkor évfolyam társaimmal több alkalommal betértünk ide ebédelni és sok esetben fogyasztottunk tatár bifszteket. Ezen nosztalgiától vezérelve javasoltam családomnak nézzük meg milyen most ez az étterem. Így betértünk ide 04. 12-én.
2013. augusztus 25.barátokkal járt itt
12 fős baráti találkozónk helyszíne volt augusztus elején a Szlovák Söröző. Úgy harminc évvel ezelőtt rendszeresen látogattuk, megállapítottam, hogy nagy változások nincsenek. Sztrpacska, tócsni úgyanúgy finom, Gold Fasan sör megfelelő, a légkondi jól működött (nagy szükség volt rá azokban a napokban), a belső egy kicsit retró, talán egy kis tuning már ráférne.