Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

Átlagos 2016. november 7.családjával járt itt
Mivel gyermekkoromat Füzesgyarmaton töltöttem, és a hotelt is ismertem elköltözésem előtt, nem ért meglepetésként sem az állapota,sem a hely maga. Igen, valóban kicsit lepusztult, amit retro-nak csúfolnak manapság. A szoba rém kényelmetlen, az ágyal annyira kemények, hogy a férjem két nap után alig tudott járni.
2016. október 5.a párjával járt itt
Információ nélkül a nőnapi csomag alapján kerültünk Füzesgyarmatra.
Szállodára már ráfért volna a felújítás.
A Wellness szolgáltatások - masszázsok - megfelelő csomagot állítottak össze a hotel alkalmazottai.
Ételek megfelelőek voltak.
Mivel nőnapi csomagnak hirdették egy cserép virággal kedveskedtek, amit pozitívan fogadtunk, s mellé még egy emléklapot is kaptunk.
Tettszett a vitaminos fürdés.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kertHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
Szörnyű 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el, bár ne tettük volna. Érkezéskor a szobára várni kellet takarítás címen. A recepciós csak a kérdéseinkre válaszolt. A szoba iszonyat, se hűtő, se hajszárító, se szék ahova leülhetsz, se normális szekrény, csak összetákolt csiszolatlan nem normális méretű személynek való.
2016. augusztus 21.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a Hotel Garában,összességében jól éreztük magunkat. A szoba kellemes lett volna ha az ágy kényelmes. De sajnos kemény,kényelmetlen. . . Az étteremben az ételek összességében ízletesek,de nem minden vendég megy 17 órára vacsorázni,és aki később mondjuk 19 órára érkezett,üres edények fogadták. .
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A Hotel könnyen megközelíthető volt a vonatállomástól! Nagyon sok minden megtalálható volt a közelben bolt, posta, gyógyszertár, játszótér, fürdő! Rengeteg program volt a közel eső településeken! Külön jó volt, hogy lehetett biciklit bérelni a közelben!
Átlagos 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral voltunk augusztusban 4 napot. Kis gyerekes, ill. nehezen mozgó nyugdíjasoknak ajánlom, mivel este 8 után minden élet megszünik a városban. A szálloda termál medencéjét MINDEN NAP! ! ! leeresztik, kitisztítják. /Fölötte laktunk, saját szememmel láttm/ a többi medencét kitakarítják és vegyszerezik.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kertHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kertHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Most érkeztünk haza a 3 éjszakás üdülésünkből. Ami nagyon tetszett, hogy a kertben van úszó és gyógymedence, gyerekmedence amelyeket este 10 ig használni lehet, ugyan igy a szaunát és jakuzzit is. Ennyi gólyát és fecskét ilyen közel még nem láttam, csodás látvány és a fecskék minden szúnyogot megesznek köszönhető a szálloda vezetésének akik hagyják fészkelni ezeket a gyönyörű madárkákat.
Szörnyű 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Azt hiszem nagyon rossz választás volt. Többször választottunk már 3 csill. de mindig kellemes meglepetés ért. A Gara negatív élményt nyújtott. A becsekkolással hosszan megvárakoztattak,hivatkozva a takaritásra. Aztán ami ott várt a fürdőszobában az nem volt mindennapi KOSZ. A zuhanytálca a zuhany függöny.
Gyenge 2016. július 31.a párjával járt itt
Az étkezés: Az étel választék bőséges. Sajnos az ízekkel már baj van. A fel és kiszolgálás nagyon gyenge A külső: Omladodó, hámló vakolat a falakról. A belső kopott sok helyen koszos. Elavult bútorok, szakadt bőrfotel. A szobákban se hűtő se légkondi. A medencéje koszos. A kerti napernyők szakadtak. Madárürülék potyog az égből.
Gyenge 2016. június 26.a párjával járt itt
Pozitív tapasztalat: Az érkezési napon a recepción nagyon kedves kiszolgálás fogadott. Példaértékű. Az ágyak kényelmesek de nem tudom miért nem volt dupla belőle. A medence és a szauna szolgáltatás,masszás tetszett. Negatív : A büfé vacsora kritikán aluli. Pl: Hideg almalevest nagyon nehéz elrontani itt sikerült.