Hortobágyi Csárda Hortobágy

Alfa Hotel Miskolctapolca

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be a csárdába. Nagyon kíváncsiak voltunk, a helyi specialitásokra :-) persze a gyerekek nem vitték túlzásba a kóstolást, ők maradtak a rántott csirkemellnél, burgonyapürénél :-) egyébként nagyon finom volt :-) mi megkóstoltuk a rackajuh pörköltet, ami szintén nagyon finom volt. A pincérek kedvesek voltak és segítőkészek.
Kiváló 2018. március 20.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk Hortobágyon a Sárga Rózsa Vendégházban szálltunk meg,és igy kerültünk a Hortobágyi csárdába vacsorázni.Nagyon szolgálatkész pincérek finom ennivalók jó hangulat.Bőséges étel,csak kicsit drága a szürke marha pörkölt finom volt .A csárdában szinte csak mi voltunk, a pincérek készségesek voltak.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 25.barátokkal járt itt
Debrecenből Hortobágy felé vettük az irányt, a vásárról és a híd nézegetése után megéheztünk és betértünk a Csárdába. Élő zene szólt, 2 úriember húzta a nótát - nagyon tetszett. Kint ültünk le, egyből odajöttek hozzánk, az étlap bőséges volt, az árakon nem lepődtem meg.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Finom ételek, sajnos túlterhelt kevés pincér. Kedves kiszolgálás ,egyedi az országban. Érdemes betérnie mindenkinek aki szeretne különleges egyedülálló ételekkel megismerkedni a magyar hagyomány jegyében.
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Ha Hortobágy, akkor semmiképpen sem mehetünk el a kilenclyukú híd és a csárda mellett (mi a hídon és a híd alatt is átmentünk a biztonság kedvéért), a csárdába pedig betértünk, a helyi ízek kóstolása végett.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Barátaink hívtak el a Hortobágyra minket Pünkösd hétfőn. Mikor kiderült, hogy a csárdában fogunk ebédelni, nagyon megijedtem. Mert rossz véleményt hallottam (a régi) csárdáról. De nagyon nagy meglepetés volt számomra! Tisztaság és igazi csárda hangulat! Az étlap kiváló, csárda jellegű ételek főként szürkemarhából!
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
A csárdában nagyon kellemes meglepetés volt,hogy a helynek megfelelően szürkemarhából készült hortobágyi húsos palacsintát ehettem. A pincér igazán kedves és gyors volt. A palacsinta finom volt és a bor amit a pincér kínált hozzá abszolút illett az ételhez. A hely hangulatos a kiszolgálás kedves és udvarias.
Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Hajdúszoboszlói hétvégénket zártuk egy hortobágyi kirándulással,és egy jó ebéddel,nem tudok negativumot írni,mert nem volt,arra számítottam lassabb lesz a a kiszolgálás az ételek miatt,mert elég soká tart ilyeneket megfőzni,de még ezt sem mondhatom,finom volt. meleg, gyorsan kihozták, a kislányom csak a mama levesét eszi,de itt minden gond nélkül megette.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2014. április 3.a párjával járt itt
Hortobágyi kirándulásunk és madárnézésünk során tértünk be a híres Hortobágyi Nagycsárdába, ahol még Petőfi Sándor is megfordult, amint ezt az emléktábla is büszkén hírül adja. A boltíves árkádok alatt foglalunk helyet a kockás terítővel borított asztalnál, üldögélünk a nem igazán kényelmes lócán és magunkba szippantjuk a Hortobágy több száz éves hangulatát.
2019. július 22.a párjával járt itt
Egy egész napot töltöttünk Párommal a Hortobágyon, programokkal tarkítva. Ebédre betértünk a Hortobágyi Csárdába. Kellemes idő volt,így kint foglaltunk helyet. A pincér hölgy, udvarias és segítőkész volt. Az étel amit rendeltünk finom ízletes volt,bár a választék lehetne nagyobb. Árban kicsit drága.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb