Hortobágyi Csárda Hortobágy

Tavaszi Basic Kamilla
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

2018. október 7.gyerekekkel járt itt
Egy Tisza - tavi látogatás után tértünk be. Igazi, hagyományos csárda, nekünk való. A tornácon emléktábla: itt járt Petőfi Sándor 1842 - ben. Nos, térjünk be, 2018 éhes vándorai! Fekete juh bundával terített székek, fokhagyma és paprika füzérek, muzsikáló cigányzenészek.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Félve tértünk be ide, a nagy drágaság miatt, ami a környéken uralkodott. Sejtésük beigazolódott. . . A választék nagynak mondható, de mi csak palacsintát rendeltünk, ami nagyon tetszett, finom volt. Én hortobágyi palacsintát kértem, pedig nem vagyok oda érte, de ha már itt vagyunk akkor megkóstolom. . .
2016. november 19.a párjával járt itt
A Kuvasz Világtalálkozó közben egy pohár sörre és egy tál gulyáslevesre leülni a tornác elé - és nézni a sokadalmat - tökéletes volt. Kellemes cigányzene, készséges pincérek, megfelelő hőfokú sör, jó étel.
Az árak - figyelembe véve a csárda elhelyezkedését - elfogadhatóak és a kutya se zavart senkit, nem szóltak érte.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. augusztus 22., csoporttal járt itt
Buszos kirándulás alkalmával jutottunk el a György napi kihajtásra a Hortobágyra. Ebédünk a Hortobágyi Csárdában volt megrendelve. Finom gulyáslevest kaptunk, s két hatalmas illatozó szalagos fánkot! Még most is a számban érzem az ízét, pedig már rég volt április. Közben a cigány húzta a nótáinkat, kellemes hangulatban ebédelhettünk.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső kép
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Ha a Hortobágyon kirándul valaki ez az a hely ami egyből szembetűnik, mint lehetőség az ebédre. A kinti rész, jó idő lévén megtelt, így bentre tudtunk leülni ahol kellemesen hűvös volt. Tisztaság van mindenhol, a mosdó is teljesen használható! A kiszolgálás visszafogott, a pincérek felveszik a rendelést és mennek is tovább.
2016. június 24.családjával járt itt
Szívem csücske a Hortobágy, így nem volt kérdés az étterem választása. Az elso, kicsit hangulatrombolo élmény a 600 Ft parkolási díj az önkormányzat zsebébe, mivel a csárdának nincs saját tulajdonú parkolója. Elegáns dolog lenne legalább az éttermi számlába beszámítani, úgy is odaadnám borravaló gyanánt. . .
2016. május 5.családjával járt itt
Az étterem kiszolgálása és gyorsasága megfelelő. Az ízek a magyaros ízvilágot hangsúlyozva finomak voltak. Kicsit sötétnek találtam a belsejét, de ez nem rontott semmin. Az étlap kínálata lehetett volna bőségesebb. Nem sok időt hagytak a személyzet a választásra. Jól lakottan és elégedetten távoztunk!
2015. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ételek hangulat tökéletes,kellemes szép csárda,kiszolgálás sajnos nGyon gyenge de az ételek kárpozolnak.
2014. október 31., üzleti partnerrel járt itt
A végtelen, és romantikus pusztában nem kergettem délibábot, helyette a gyomrom láttatta az ízek, illatok lebegő delibábjàt, így aztán betértem a hortobágyi csárdába. A hely történelme lenyűgözött, óvatos várakozással ültem le. A helység, az étterem kissé hideg volt, fázósan ültem le a birka-bőrrel borított padra.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2013. december 30.barátokkal járt itt
Vannak olyan helyek, melyek részévé váltak a magyar nemzeti mitológiának. Ilyen a Kondorosi csárda, a Kéhli vendéglő, s még sorolhatnánk pár helyet a Kárpát medencéből. Ide illeszteném a Hortobágyi csárdát is, mely nem tudom milyen volt korábban, de most, felújított állapotában gyönyörű.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb