Jászárokszállás

Jászárokszállás

Jászárokszállás bemutatása

Jászárokszállás város Jász-Nagykun-Szolnok megye legészakibb területén fekszik. A település határában folyik a Gyöngyös-patak.
Nevezetességei: Szentháromság Római Katolikus Templom, Jász-ház, Hősök szobra, termálfürdő, II. világháborús emlékkő, Millenniumi Időkapu, '56-os emlékmű, Peres-laposi tó.

Jászárokszállás és környéke legfrissebb értékelései

2024.05.08a párjával
A személyzet kedvessége, és segítőkészsége nagyon rendben volt. A hangulat általában barátságos. A konyha változatos ételeket kínált, bőséges. A wellness éppen elég nagy, a széna szauna külön élmény volt. Tisztaság mindenütt. Szoba mérete és felszereltsége rendben volt, nekünk az ágy nem volt...
2024.05.08egyedül
Ki írva nem láttam sem a táblákon, sem a fagylaltos tartályok áll, így rákérdeztem. Nem. Nincs. Hát ezzel itt sem tudtam mit kezdeni. Így jártam. Nehéz ügy.
2024.05.08egyedül
Röviden? Egyetlen egy sem. Tudom, cukorbeteg ne járjon cukrászdába, vagy mifene, mert a nulla kínálattal való szembesülés után maradt az elköszönés.

Jászárokszállási szállások (1)

Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás

Három csillagos szálloda - lássam a térképen
Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (ingyenes)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Jászárokszállás és környéke kedvelt szállásai

Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás - Napi wellness ár reggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók

Jászárokszállási látnivalók (1)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Jászárokszállás és környékén

Eleven Business & Sport Hotel JászárokszállásEleven Business & Sport Hotel, JászárokszállásCsomagok már 15.840 Ft/fő/éj ártól
0 értékelés
Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, ParádsasvárCsomagok már 21.931 Ft/fő/éj ártól
278 értékelés
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál, MonorCsomagok már 16.500 Ft/fő/éj ártól
60 értékelés
Barrico Thermal Hotel DemjénBarrico Thermal Hotel, DemjénCsomagok már 20.500 Ft/fő/éj ártól
26 értékelés